Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel és hogyan játszik a 3...

Mivel és hogyan játszik a 3 hós babátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 08:40
 1/4 Atroposz ***** válasza:

Szereti a zörgős játékokat igaz én zörögtem neki mert nem tudott még fogni , most kezdte el, szereti a rongyokat most már szájába veszi a játszó szőnyeget(vaterán vettem), a kiságyra szerelt forgót.A babakocsira szerelt játékok is jók.


3 és fél hó a lányom

2012. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
13hetes a lányom! Ő imádja nézni-hallgatni a fogó zenélőt, szereti ha beszélek, bohóckodok neki, azokon nagyokat mosolyog, nevet! Szokott utánozni is, ha olyat csinálok, amit tud is! :) Szeret lógó játékokkal játszani, megüti őket, stb!
2012. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hós múlt a kisfiam. Szereti a zenélő forgót, a rezgő-zenélő pihenőszéket, játszószőnyeget. Mindennap mesélek neki, énekelek, mondókázok. Szoktunk 100 folk celsiusra:)táncolni, úgy, hogy az ölembe fogom. Szines rongyokat nézeget, csörgős dolgokat rázogatok neki. Ha én tornázok addig ő a játszószőnyegen nyújtózkodik. Masszírozom, tornáztatom.
2012. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam legjobban a kocsicsörgőt imádja,bohócok lógnak rajta,zörgeti őket meg a szájához húzza és bekapja a lábukat.Van még egy kedves játéka aminek nem tudom mi a neve,ez egy ív,amit a játszó szőnyegen a baba feje fölé lehet tenni,micimackó,malacka és tigris lóg róla,zenélnek,villognak,csörögnek csipognak ha megmozdítja őket.Van még egy pár rágókája,amiket ki sem vesz a szájából még játék közben sem.Paciztatni szoktam a térdemen,énekelek neki,mondókákat mondok,én még meséket is szoktam neki olvasni,egymás mellé fekszünk az ágyra,fejünk fölé rakom a könyvet,én olvask ő meg hallgat és nézi a képeket.Szeret még kukucskálni,csikizőset játszani.
2012. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!