Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel felébred, honnan...

Kerria kérdése:

Ha éjjel felébred, honnan lehet tudni, hogy csak szomjas, vagy éhes is, vagy szimplán csak felébredt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom 6 hónapos, és éjjel általában egyszer ébred, akkor megeszi az adagját, és alszik reggelig. Máskor ha nem éhes hiába teszem a cumisüveget a szájába, kiköpi (tápszeres). Viszont azt hallom a korabeli gyerekek anyukáitól, hogy ilyenkor már át kéne aludni az éjszakát.


Úgy ébred, hogy először csak játszik, aztán beszélget, aztán nyüsszög, ami lassan lassan átcsap sírásba, ilyenkor szoktam felvenni, megetetni. Rosszul csinálom?



2012. jún. 6. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta,cumit kapott és bevállt,azóta nem kel.
2012. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen-ezt már próbáltam, ez nem segített. :( Még jobban elkezdett sírni, vagy elkezdett sírni, ha még nem sírt addig.
2012. jún. 6. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Felkel odaadod a cumit visszateszed,ha sír akkor adsz neki inni visszateszed ha ez sem segít megeteted.Át szokták kisfiam 3 hónapos kora óta átalussza,azóta tápszeres,mi így próbáltuk ki ha egyszer-egyszer felébredt,ha egyik sem jött be akkor bekentem az ínyét és az segített.13 hónapos már
2012. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, így csinálom többedik napja, az eredmény mindig etetés.


Emiatt kérdeztem, honnan lehet tudni...?


Mivel minden éjjel etetés után alszik vissza, emiatt gondoltam megkérdezem Tőletek, tapasztalt Anyukáktól, mert valaki csak tudja, hogy honnan tudhatom,mert magamtól még nem jöttem rá.


Hivatalosan így sem eszi meg azt a napi adagot, amit a tápszeres dobozon feltüntettek.

2012. jún. 7. 01:34
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor napközben nem kap eleget enni,lehet az a gond,mármint,hogy nem eszik eleget,vagy nem laktató a tápszer
2012. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na az viszont lehet.... ez egy jó indulópont. Kipróbálom!
2012. jún. 8. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!