Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Göndör hajú kislányotoknak...

Göndör hajú kislányotoknak nyárra levágatjátok a haját? Ha igen, mekkorára, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a nyár miatt? A magadét levágatod? Csat és hajgumi sokkal jobb ötlet, főleg, ha szereti növeszteni.
2012. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gumizni még annyira nem lehet, oldalt kicsit rövid hozzá. Mondjuk én nem akarom levágatni, de a férjem nyaggat, hogy így izzadni fog a gyerek feje egész nyáron.
2012. jún. 6. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. A meleg ellen lehet mással is védekezni, ellenben nekem hosszú hajjal tetszik, nem fogom elcsúfítani.
2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hajpánt? Ha teszel valami kis kalapot a fejére, nap ellen, az is fogja a haját, nem lóg a szemébe. Kis csatok vagy kis hajgumik, amivel oldalt gumizod össze két kis kacsafarokba?
2012. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem is az a baj, hogy a nyakába lóg, hanem hogy nagyon nagyon sűrű. :D

A kalapot nem tűri meg, mert abba tényleg beleizzad a feje. Max a kendőt viseli el.

De megerősítettetek benne, hogy nem kell levágatni. Max elöl, hogy ne lógjon a szemébe, de a többi marad.

2012. jún. 6. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vágatom le! Nekem is dús extra göndör hajam volt kislánykoromban, és sosem vágatták le ez miatt a szüleim.
2012. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

most levágod, jövő nyárra megnő akkor megint, és így tovább?

Rengeteg kislánynak hosszú haja van, akinek a kislányának nincs az meg szeretné ha az lenne, szerintem maradjon.

2012. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!