Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy nem a legjobb...

Tudom, hogy nem a legjobb kategória, de ezt talán többen olvassák. Nagy hülyeség, hogy gyerekruhákat veszek, de még nincs is gyerekem?

Figyelt kérdés
Néha bemegyek a turiba, és veszek pár babaruhát, ami épp megtetszik és jó állapotú. Igazából már kb 7 szatyor ruha van otthon a szekrényem aljában. Igaz, hogy turiba a rokon gyerekek miatt kezdtem el járni, nekik szoktam ott ruhát venni, aztán "magamnak" is veszek párat.
2012. jún. 6. 13:54
1 2
 11/18 Kerria ***** válasza:

Elsőre azt gondoltam, te tuti vásárlás mániás vagy.


Aztán így végig gondolva, én is imádom ezeket a ruhákat :) Viszont tök röhejes, de én alig vettem a babámnak, mert annyit kaptunk kölcsönbe, ajándékba, újat és használtat...és sajnos így is meg kell állapítanom, hogy valamelyiket talán csak egyszer adtam rá :(


Én előre nem vásároltam, 6. hónap körül engedtem meg másoknak is, hogy ruhákat kapjunk. Egyrészt a neme miatt, másrészt, meg sajnos sose lehet tudni... annyi rémtörténetet hallani, hogy elment a baba, vagy ez meg az...


Ha anyagilag megteheted, és otthon nincs útban, akkor szerintem rendben van, csak aztán nehogy még jobban belemelegedj, és egyszer úgy állítasz haza, hogy megvan a kiságya is :D

2012. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
:D:D:D háát igen, már gondolkodtam rajta :D sőt, ismerősök ajánlgatták már nekem a bölcsőjüket, na mondtam, azért ácsiiii :D nem, itt meg is álltam, több ruhát nem veszek. :)
2012. jún. 6. 15:30
 13/18 anonim ***** válasza:
itt is találsz szépeket: csiniruha hu
2012. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát nem vagy tul ésszerü nincs gyereked mégis veszel 7zsák ruhát.
2012. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13-mas, köszi! 14-es! kifejtenéd? miért is nem vagyok ésszerű?!
2012. aug. 15. 17:25
 16/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

azért nem vagy ésszerü mert az ember nem vesz meg 7 zsák gyerekruhát amikor gyereke sincs ha magadra költenéd érthetö lenne de nem létezö gyereknek venni nem ésszerüség hanem butaság mert nem eladni akarod ,hanem megtartod ,azt se tudod mikor lesz babád,téli,nyári ,kicsi nagy lesz e fiu vagy lány .

2012. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nos, igen, először is: nem 7 ZSÁK, hanem 7 SZATYOR, ami azért teljesen más, pl. van egy olyan, amibe belefért egy pufis kabátka. Úgyhogy ezt vedd figyelembe, mielőtt lezsákozod a szatyraimat :D Másodszor: a legtöbb a keresztfiamé és lányomé volt, nekik vettem, anyukájuk visszaadta, szóval innen ez a sok gönc...
2012. aug. 15. 20:43
 18/18 anonim válasza:
szerintem ezzel nincs baj ha megteheted tedd kitudja mikor lesz szükséged rá.Ha elfér miért ne legyen.Ami meg nem lesz jó és mégis lesz egy lányod babaruhának tökéletes.nekünk is turis babaruháink meg cipőink voltak.
2013. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!