Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 kg-os kisfiamnak vehetek...

5,5 kg-os kisfiamnak vehetek már 3 számú pelenkát? A Huggies-ben melyik jobb a piros vagy a kék? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek, de gondolom a pelenkak csomagolasa ugyanaz. Mi a pirosat hasznaljuk ejszaka es reggel, napkozben a keket. A piros jobb minosegu, magasabb a dereka, jobban gumirozott, igy a kaki kevesbe akar kijonni belole egy nagyobb eresztesnel. Viszont a kek az olcsobb. A piros birja a gyurodest egesz ejszaka, a kek (ami elvileg 12 oras viseletet is elbir) nem igazan birja. Es igen, mi mar 5.5 kilosan a 3-asat hasznaltuk.
2009. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Mi is külföld.:)

Akkor már a 3-as méretüt veszem meg. Eddig a Pampers vált be de kipróbálám ezt is.

2009. júl. 2. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
5,5 kilósan mi is a 3-asat használtuk már - nekem a 3asból a DM-es saját márkás vált be a legjobban - hasonló, mint a Liberó, csak vékonyabb, és ebben a melegben nem melegszik bele annyira a baba popsija
2009. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SZia!

én is huggiest használok éjjel-nappal, nekünk a premium vált be. (ha jól emlékszem ez a kék). most már 7,5 kg-os, de még a hármast használjuk. Ha még nagy rá, úgyis észreveszed, pisi-kaki kifolyik, de később mindenképpen jó lsz!

2009. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 5,5 kilósan használtam egy olasz huggies unistart (pont kint voltunk és vettem, ott a 3-as 4-9 kg), aztán amikor elfogyott, akkor vettem a premium 3ast itthon, és azota is ez megy. 86 db 3800 forint, plusz a harmadát visszaigénylem egészségpénztáron keresztül majd jövőre adózáskor. így már nem is oly drága.
2009. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek!
2009. júl. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!