Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sportkocsiról?

Figyelt kérdés

[link]

Használ valaki ilyet? Jó árban van? Mennyire strapabíró? Egy kicsit félek úgy megvenni, hogy élőben nem látom?


2012. jún. 7. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én láttam már élőbe és nagyon jónak tűnik. Nem tudom télen is akarod e használni, mert akkor mindenképp olyat válassz amihez adják a lábzsákot is. Nekünk Pierre Cardin van, jó meleg lábzsák is jár hozzá és a kupola jól védd a szél ellen.


[link]

/id/00935_Pierre_Cardin_PS_568_sport_babakocsi_postakoltseggel_

2012. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, mekkora babának kell? Mert úgy látom, hogy a lábtartója nem állítható, és az nagyon kellemetlen, amikor felhajtanád a hátát meg le, hogy pihenjen a gyerek, de a lábikóját nem tartja és csak úgy lóg.
2012. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

7 hónapos múlt a fiam. Vagy talán inkább ez lábzsákkal.

[link]

2012. jún. 7. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Második jó döntés lenne! Imádni fogja a fiad! :) Első voltam.
2012. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt látom, hogy állítható a lábtartó. Én erre egyszer nem figyeltem, el is kellett adnom a babakocsit....
2012. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most láttam, hogy a másik is állítható. Bocsi.

A második szebb.

2012. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A második színben nekem is jobban tetszik, de az elsőből is van olyan színű. A lábzsákban nem vagyok még biztos, mert télre 1 éves el fog múlni, és nem tudom mennyire lesz el már akkor a kocsiban.
2012. jún. 7. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó a lábzsák, mert lehet olyan, hogy télen is sétálnál vele egyet, vagy fúj a szél... plusz ha majd el akarod adni hidd el számítani fog.
2012. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 évesen nem biztos, hogy sétálni tudsz vele, úgy értem nem biztos, hogy tud majd menni 3 lépésnél többet :) bár ezt babája válogatja. Szerintem ki tudod még sokáig használni...
2012. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!