Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól értik meg a babák a...

Mikortól értik meg a babák a "nem"-et?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém úgy 20 hónapos lehetett amikor először hallgatott rám hogy nem szabad.
2012. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérteni elég korán megértik, csak egyszerűen úgy tesznek, mintha nem is hallották volna... :-D Legalább is a fiam tuti érti már hónapok óta (most 15 hónapos), mert ha rászólok valamiért, hogy nem szabad, akkor elkezd nyarvogni, de persze ugyanúgy csinálja tovább, csak már hisztizve és közben meg néz rám, hogy látod, akkor is csinálom tovább amit nem szabad!
2012. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém már nagyon korán, 8-10hónapos kora környékén értette, ez is lett az első szava, betartani kicsit később kezdte, de esetek többségében már egy éves kora körül szót fogadott, kivéve ha direkt nem akarta.
2012. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos korától érti! Ezt onnan tudom hogy amikor valami olyat csinált és én azt mondtam rá hogy nem nem és mutattam legörbült a szája! Most 11 hónapos, tegnap utaztunk és hátul ültem vele, folyton szedte le a dvd lejátszót az ülés támlájáról de rendesen tépte, nagyon mérgesen ránéztem és mondtam hogy NEM! Rögtön elkezdett mással foglalkozni! Ez persze nem zárta ki azt hogy ma ezt ugyanúgy eljátsza :D
2012. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy mikortol erti meg, az meg egy masik dolog hogy mikortol hallgat is ra :)

Tuti hogy nagyon koran megertik, tudjak mit jelent, egyszeruen tojnak ra. Legalabbis az en kisfiam... :)

2012. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 8 hónapos koraóta érti. Ha tudja valamire, hogy nem szabad, kajánul nevet, mint a nyíl olyan gyorsan megy oda hátha gyorsabb, mint én. Pl. egy helyen elkezdte kaparni a falat. Rám nézz nevet és usgyi a fal felé. Ha vmire azt mondom nem, annál érdekesebb neki.
2012. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!