Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál, mivel játszik a...

Mit csinál, mivel játszik a 18 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az én kis Tündérem szeret homokozni, babakocsit és más tolható járműveket tolni.Öltözködni próbál:cipő, sapka, nadrág, póló.Babázik az állataival.Fésüli, öltözteti, eteti őket.Ha kedve van eszik kanállal, villával,kézzel.Pohárból iszik.Segít locsolni,persze nem azt, amit kéne.Eteti a tyúkokat.Bedobja nekik a gazt, ha elküldöm vele.Imád focizni.Régen csúzdázott egyedül(14 hósan), segítség nélkül felmászott, lecsúszott,most leszokott róla.Mindenben segíteni akar.Cipekedik, takarít.Ha előveszem a seprűt, ő hozza a lapátot a másik szekrényből, anélkül, hogy szólnék.Néha mutatja, hogy kaka lesz vagy van.Eljátszik egyedül is, de nem merem sokáig egyedül hagyni, mert azért megtalálja ,ami nem neki való, főleg az udvaron.Kiszedi a kertből a haszonnövényeket is, nem csak a gazt.Megnyitja a kerti csapot, cipeli a kutya tányérját.Nem unatkozok mellette...

2012. jún. 7. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezeket csinálja, mintha én írtam volna. :) Csak nekünk nincsenek tyúkjaink, de az Ő feladata, az esti kutya etetés, persze a felügyeletem alatt. :)

Amiket írtál, azon kívül nagyon szeret motorozni, autózni, felépíti az autópályát és azon tologatja a kisautóit. Mostanában rákattant a gyurmázásra, golyókat formálunk és azokat "főzzük" meg a kiskonyhába. Vagy hengert nyújtunk és a játék késsel feldaraboljuk. A foci neki is a minden. A kertben segít apának füvet nyírni, van saját műanyag fűnyírója. A csúszdára felmászik és le is csúszik egyedül. Szeret hintázni is. Enni leginkább egyedül szeret, csak akkor segíthetek, ha nagyon éhes. Ez általában az első 5 falat, utána már egyedül folytatja.

2012. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!