Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszik egy 20 hónapos...

Miket játszik egy 20 hónapos gyerek (lány)?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire lépett bele a dackorszakába s hogy birod

redezödtek e az alvászavarai ha voltak egyáltalán?

hogyfest egy általános napotok?

illetve hény órát foglakoztok direktbe vele?

Kisláynom az a tipus aki szeret fél órát órát elszöszmötölni egyedül s ha megunja akkor rám talál

imád porszivózni, eljutottunk odáig hogy már nme ordit az orszi porszivó használatátol se.

beszélni nem beszél kb 18 szót használ de van oylan amit összekapcsol

:Nem baba, nem pápá, nem kell

nyitott a világra nagyon és ez tök jo szeret mesét nézni:uki, Mikey és sorolhatnám

végig tudja várni a mesét illetve igénye is van rá mostmár egyre sürübben

imád táncolni, dudolászik, kezeli a billenytüzetet, Xboxot, tv 8ennek ki be kapcsolása elállitása perfekt módra megtanulta


reggel 7 kor ébred

8 kor reggeli

10körül gyümi

12 , fél egy ebéd

aztan egy óra alvás

16 tuzóra

18 vacsora

20óra30 villanyoltás és alszik is reggelig junior ágyba


most kezdem majd a biliztetést ha érett rá ez kiderül nemsokára


2012. ápr. 15. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 20 hónapos lánykám van.Most kezdi a dacot,mindenre lassan nemmel válaszol.Nem sokat beszél,kb 30 szót tudd.Imád klippeket nézni és táncolni,mesék nem kötik le.Enni elég rosszul eszik,régen rengeteg gyümölcsöt megevett,november óta szinte semmit.

7-fél 8-kor kel,egyből issza a tápszert (tejérzékeny)utána valamikor reggeli,ha eszik egyáltalán

12-kor ebéd

13-kor alvás (2-3 órát)

Uzsi

7-kor vacsora

fürdés,viszont csak 10 körül alszik el,de még kiságyba.

2012. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szió,

nekem is 20 hós legy most 22én a lányom.:-)

hasonlókat csinál, mint a Te kislányod, még kiegészíteném a konyha-, és takarításőrülettel, virágot locsol, és nagyon érzelmes, sokat bújik, mondja, hogy szeret, de puszit nem ad.

A kezemet a jó életért sem fogja az utcán, tök mindegy, hogy mi a kérdés, az Ő válasza mindig egyből nem, majd ha mégis úgy gondolja, akkor de. :-DDD

Játszani a toligálós dolgokkal nagyon szeret, babakocsi, nyeles tehénke, motor, talicska, kezd homokozni, ja, és a nagyméretű puzzle-kal is sokat szöszöl.

Minden peluscserénél úgy kell kiszedni a kezét a cunusából, mert most talált rá..:-( remélem hamar abbamarad, mert nem vagyok egy prűd vki, de olyan izé ezt "nézni", meg állandóan mondogatni, hogy jaj, nézd, e a kacsa sokkal jobb...:-DDD

Néha egész ügyesen eszik egyedül is már, és pohárból, üvegből is iszik.

Ugyan érteni még nagyon nehéz, de dumál ezerrel, ami érthető az kb. 20-30??? szó, nem is tudom.


napirend:

-6-7 kelés+kb 2dl tej

-9-10 közt lemegyünk, és eszeget egy kiflit, vagy gyümit a babakocsiban.

-fél12 ebéd

12-12.30 alvás (általában 1,5-2,5óra)

-15h tejcsi, vagy krémtúró, vagy rudi

-este 18.30-20hig vacsi+fürdés

20.30-21.00 alvás


Én 2-3 hónapja vettem egy bilit, állatira testzik neki, minden peluscserénél megkérdem akar-e belepisilni, és akar általában, de ez még semmi, csak szoktatom hozzá, nem keztem el vele különösebben fglalkozni, de még nem is érett rá, mert van hogy kérdem, hogy akarod a bilit? IGEN! :-) leveszem a pelust, és nem bírja ki, míg odaviszem a bilit neki, csurog mindenfelé..:-)))

2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!