Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha náthás a babátok szoktátok...

Ha náthás a babátok szoktátok inhalálni (inhaláló készülékkel)? Mivel inhaláltatjátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hidegpárásítani szoktam a szobájában salvusvízzel.
2012. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szintén,mint az előttem szóló :-)
2012. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosi tanácsra nem használunk Salvus vizet, helyette fiziológiás sóoldattal inhalálom a gyereket.
2012. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk csak köhögésnél kell inhalálni.

sima nátha( orrfolyásnál) nem kell használnunk.

2012. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy szíves írjátok le pontosan hogyan működik a salvus hidegpárásítás és a fiziológiás sóoldatos inhalálás. Próbálok okosodni hogyan segíthetnék a lányomon, tavaly a bölcsiben szeptembertől áprilisig szinte 3 hetente náthás volt, idén az oviban ugyanígy indul a dolog, eddig 9 napot ment csak. A sóról úgy tudom, hogy vírus és baci pusztító. Várom nagy-nagy reménnyel a válaszokat.
2012. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírom amiket én tudok, mi mit és hogyan használjuk.

Kisfiam kruppos, kislányom asztmás, de neki is volt több kruppos rohama. vettünk inhalátort, amit Salvus vízzel használtam egészen addig, amíg az ügyeleten az egyik orvos nagyon beijesztett. Azt mondta, hogy igen, nagyon jó a sós Salvus víz, de mivel ez nem steril, ha van benne bármilyen baktérium, baci, .. stb akkor a gyerekem azt olyan mélyre lélegzi be, hogy ki tudja mi lesz a következménye. Azóta nem mertem használni inhalátorba, helyette vettem a gyógyszertárba fiziológiás sóoldatot. Ezt használom simán is, és ha rohama van akkor a gyógyszert hígítására is. Evvel fújom az orrukat is nátha esetén.

A salvus vizet hideg párásítóba használjuk.

Nekem ezek így beváltak.


Nektek esetleg érdemes lenne sószobába járni. Az is hasonló eredményt produkál. Eleinte sűrűbben, később már elég ritkábban.

2012. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!