Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inhaláló készülékkel kapcsolat...

Inhaláló készülékkel kapcsolatban osztanátok meg velem tapasztalatot?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányomnak kellene orvosi javaslatra. Hetek óta náthás, és köhög, itthon szívjuk az orrát, plusz most kétnaponta megyünk az orvosi rendelőbe is a héten, hogy az arcüregéből is rendesen kiszívják a váladékot. Szóval, hol találok inhaláló készüléket, ami kifejezetten kisgyermekeknek való, esetleg milyen készülék a jó? Tapasztalat? Csak mert nekem nincs....
2010. máj. 25. 22:59
 1/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek?

[link]

2010. máj. 25. 23:31
 2/10 A kérdező kommentje:
Termékek baloldalon, alul Egyéb termékeknél Baby Air inhalációs ernyő.
2010. máj. 25. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat nagyon rosszul nez ki :(

Amugy biztos nem rossz, nekem hugom asztmas, de neki egesz kis koratol ment a beszipuzas sima normal kis kezi inhalatorbol. Szerintem a lanyodon is mulik. Azt tudom hogy a kisfiamra nem tudnek raadni vagy raszerelni (a kepet elnezve nem is tudom melyik a jobb szo a hasznalatara) egy ilyet :( hiaba kellene.

Jobbulast.

2010. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Babámnak a rendelőben a doki befújt ventolint egy olyan készülékkel, amit az arcához kellett szorítani és egy szelepen keresztül szívta be a gyógysztert. Nem egy kellemes, a babák általában sírnak is, kb mint az orrszívás. Kerestem linket, de nem találtam hasonlót.
2010. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az inhalációs sátor nekem szimpatikus, a baba biztosan sokkal jobban tűri, mint mondjuk egy maszkos inhalátort, amit végig oda kell tartani az arca elé (a miénk ilyen, öt hónapos volt a kisfiam, amikor felírták neki, hát, elég nehezen tűri), de ezek nagyon-nagyon jók! A lányom általában szárazan köhög (a hat éves), őt is szoktuk vele inhalálni és azonnal hat (sima sóoldattal), a picinek is nagyon jó, ő meg általában hurutosan köhög, azt is nagyon hamar enyhíti. Tisztítja a légutakat, felnőtt maszk is van hozzá, pollen-allergiásoknak is ajánlják, apán is ki fogjuk próbálni, mert ő sajnos minden nyáron szenved a virágok miatt.
2010. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, elfelejtettem leírni: a miénk Medel Family márkájú.
2010. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, jónak tűnik a Medel Family is, csak abból kiindulva, hogy kislányom mennyire nem tűri, ha bármi is az arcához ér, attól félek, hogy beruházok egy olyanra, ami maszkos megoldás, és nem fogom tudni használni. Végülis ezért tetszett meg az az ernyő, mert, elvileg hatékony, de nincs közvetlenül kontaktusban a gyerkőccel, úgy értem, fizikailag. De meg fogom kérdezni a dokinkat a maszkos típusú inhalálókról. Illetve, találtam még egy ilyet is. Mit gondoltok?

[link]

2010. máj. 26. 22:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia első válaszoló, annak a "sátornak" pont az a lényege, hogy nincs fizikai kontaktus. Nem a babára kell szerelni, hanem fölé kell lógatni, hasonlóan, mintha egy sátorban feküdne. Pont ezért szimpibb nekem, mint a maszkos inhaláló készülékek.
2010. máj. 26. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! 05. 26. 11:23-as vagyok. Egész jónak tűnik a Salinos is! Ha ennyire nem tűrné a gyermekem a maszkos cuccokat, akkor tuti, hogy a sátorost vagy az utóbbit venném neki! A sátorosnál azt szerinted tűrné, hogy oda "bezárd"? Vagy te is beférnél mellé?
2010. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, ez jó kérdés. Megkérdezem a gyártót, mekkora ez a sátor.
2010. máj. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!