Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes most kimenni Ausztriáb...

Érdemes most kimenni Ausztriába vásárolni babacuccokat? Konkrétan babakocsi (Peg Perego, Chicco) illetve babaágy, pelenkázó téren?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen áruházakat javasoltok?Neten ahogy nézegettem az árakat nem tűntek olcsóbbnak(BabyOne, KIKA), még ilyen viszonylag jó EUR árfolyam mellett sem. De ha van valami jó áruház, shopping center tippetek, szívesen venném.
2009. júl. 2. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi egy határmenti településen lakunk, ezért elég gyakran járunk ki Ausztriába. Mi a Huma-ba szoktunk menni (Simmenrig-Haide kijárónál), itt van Toys'r'us (egy nagyon jó bolt: játékok, babával kapcsolatos dolgok), illetve Bécs mellett az SCS-be, itt van Ikea is (ez viszont ez már messzebb van)


[link]

2009. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet várnék még, sztem még erősebb lesz a forint. a benzint nagyon felnyomták, 1-2 héten belül szerintem ennek meglesz az eredménye.
2009. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!