Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyermeknek milyen...

Másfél éves gyermeknek milyen fogkrémmel mosod a fogát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nenedenttel. Majd ha már ki tudja köpni, akkor váltunk fluoridos fogkrémre. De ezeket amúgy is csak 2 éves kor felett ajánlják. Tudomásom szerint a Nenedent az egyetlen fluoridmentes fogkrém. Legalábbis én nem találtam másikat sehol. :)
2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaz már nem másfél éves a lányom,de akkor is málnás Gabival mostam.
2012. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az én lányom is másfél éves, de csak még fogkefe használat gyakorlás megy nálunk meg segítek neki. én félek, hogy lenyeli és baja lesz. da amugy nagyobb drogériákban (dm, müller) már láttam saját márkás termékbe is olyat ami 1,5-2 éves kortól van és olcsóbb, mint a nenedent
2012. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elmex gyerekfogkrém, Ausztriában vettem.
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
elmex és gabi..de annyira minimálisat teszek rá,h sztem mindegy lenne,ha csak vízzel mosnánk:)
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A jó öreg krokodilossal...:) igaz én az öcsémnek szoktam vele, de ezt nagyon szereti, még én is.:)
2012. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nenedent
2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fluorid mentes még: logona és a weleda is. Én azokat használom, inkább a logonát, az olyan zselés és epres ízű.
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nenedent.
2012. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Weleda
2012. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!