Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol-ról milyen tapasztalat...

Infacol-ról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Javaslatra szeretnénk mi is használni hasfájásra 2,5 hetes babánál.
2012. jún. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom utálta az infacolt (öklendezett tőle, kiköpködte), és amikor nagy nehezen belediktáltam kibukta. Tehát nálunk nagyon nem vált be. Igazából nekünk a mecsek babateától még rosszabb lett a helyzet, a gripe wather, espumisan sem használt.

Ami végül segített, amikor elapadt teljesen a tejem és csak tápszeres lett (természetesen nem az anyatejjel volt a gond, hanem hogy kevés volt a tejem és a vegyes táplálás tápszer+anyatej nem igazán tett jót a pocijának), és a BioGaia cseppek (amik beállították a babám székletét, bélműködését és ezáltal csökkentették a hasfájást).


De sajnos a végleges megoldás az idő. De az említett két dolog (jól megválasztott tápszer+BioGaia kúra) nekünk sokat segített.


Ha anyatejes a babád... odafigyelsz rá hogy mit eszel?

2012. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be. Aztán adtam az Espumisan cseppet és az jó volt.
2012. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
anyatejes igen, de hogy érted hogy mit eszem?mit nem szabadba? Igazából semmi étvágyam nincs mióta haza jöttem a kórházból, csak a vizet kívánom folyamatosan ( Laktoherb teát) szoktam inni.
2012. jún. 8. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
kerülni kell pl a babot, káposztát és még van néhány dolog, amit nem ajánlott enni. Nézz utána!
2012. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kerria ***** válasza:

Nálam a laktoherb (naturland) a babának még nagyobb hasfájást okozott, aztán védőnő tanácsára vettünk infacolt, kiköpte, megkóstoltuk mi is...és szörnyű, de ki lehet bírni.


Aztán kipróbáltunk még egy csomó dolgot, semmi nem hatott, 2 hét elmúltával ismét elkezdtem az Infacolt, immár kanálból adni, és így elfogadta. 3 nap múlva már enyhült a hasfájása.


Az én tapasztalatom így pozitív az Infacollal kapcsolatosan

2012. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Disi ***** válasza:
Mi akkor adtuk neki, mikor tekerte valami a hasát, nem volt hasfájós a babám. Nekünk nagyon sokszor segített, a babám is simán lenyelte, és elég gyorsan hatott is. Úgyhogy én csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.
2012. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem a gyerekorvos amíg szoptattam ezt az étrendet javasolta:


[link]


Az infacolról gondoltam, hogy nagyon meg fognak oszlani a vélemények, mivel minden baba más sajnos ki kell totóznotok, hogy mi válik be nálatok (azért mert az én kislányomnak egyáltalán nem vált be lehet hogy nálatok ez lesz a megoldás). De tudtommal az nagyon fontos, hogy hasfájós baba anyukája ne nagyon egyen puffasztó dolgokat és lehetőleg kerülje a tejtermékeket is.

2012. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szer. Enyém 4-5 hetesen volt hasfájód 2 napig sírt akkor vettem infacolt és mintha elvágták volna.
2012. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!