Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem rég szülő anyukák! Hogyan...

Nem rég szülő anyukák! Hogyan lehet huzamosabb ideig bírni az "éjszakázást"?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó módszert, vagy "bió gyógyszert" hogy hogyan lehet bírni az éjszaki műszakot a pici baba mellett, és még nappal is valamennyire aktívnak lenni?
2012. jún. 8. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni :)
2012. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj bele lendülsz. Késöbb mikor nagyobb még rosszabb ha napokig nem alszik. Akkor már napközben nem tudsz pihenni sem. Most még napközben pihenj.
2012. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mikor terhes lettem leszoktam a kávéról, most szoptatok, és nagyon nem szeretnék vissza szokni rá, de nem nagyon látok más lehetősséget, mert már napok óta nem aludtam 4-5 óránál többet...:( ti hogy álltok ezzel? Ebbe tényleg bele lehet szokni? :D
2012. jún. 8. 19:13
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült beleszokni, inkább úgy mondanám, túléltem :-) Szerintem használj ki minden percet amit tudsz pihenésre. Nekem az volt a jó, hogy bár itt nincs senkim ahol lakunk, de hétvégenként jött anya, és rengeteget segített. Na meg úgy voltam vele, a baba és a környezete legyen rendben, a többi meg ráér.
2012. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Délelőtti alvàsánàl főzök, takarítok, mosok vasalok, dèlutáni alvásnál alszom vele, így èjfélkörül ha kel enni, még nem is alszom, hajnal 1 körül fekszem, reggel 6/7 között kelek vele.
2012. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem meg nincs egeszen 3 honapja hogy szultem de igen tenyleg bele lehet szokni baar az elejen nem birtam mert felebredt hajnalba es a kovetkezo etetesig fent volt,ugyhogy jo ha 1-2 orat aludtam ejszaka kivoltam merulve de mar jobb nincs fent a kovetkezo etetesig es egyszer ebred fel szopizni utanna egybol alszik is visza:) fel a fejjel jobb lesz!
2012. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha első baba és megoldható, aludj napközben, amikor ő is alszik, ha csak 5 perc, már megérte. Egyébként meg 2-3 hónap alatt tényleg hozzászokik az ember ahhoz, hogy állandóan álmos, szinte már figyelmen kívül tudja hagyni.


(Mondjuk én - azzal, hogy mindjárt szülök - már szülés előtt egy hónappal a szülészeten aludtam mindig újabb újszülött "szobatársakkal", úgyhogy az én 1 db babám az itthoni nyugiban már "Hawaii" volt:))

2012. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos és 3 óránként szopik. Éjszaka is. De legalább nem sírós. De így én is keveset alszom de tényleg meg lehet szokni ezt is.
2012. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Kerria ***** válasza:

Kitartást! Hozzá fogsz szokni csak nehéz....


Én 2,5 hónapos koráig aludtam napi 5- max 6 órát, hasfájós lett, és este 6-tól hajnal kettőig járkáltam vele.... így is sírt, de ha letettem ordított.


Sok erőt, és türelmet! Ha tudsz hívj segíteni valakit, hogy egy huzamban aludhass többet!

2012. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az elsővel 13hónapig örültem, hogy luk van a seggemen, és nem alszom be a klotyin pisilés közben, persze voltak napok, amikor a hegyet is elmozgattam 4óra alvással

A másodikkal 16hónapig:D 19hónap van a kicsikkel. 3hete alszom, de érdekes nyugtalanabbul, mint a kelésekkor.

2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!