Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után aggódjak, ha...

Mennyi idő után aggódjak, ha nem kakil a tápszeres babám?

Figyelt kérdés

4 hónapos, Csak tápszeres. Azt tudom, hogy az anyatejeseknél az 1 hét sem baj. Legutóbb 5 napig nem produkált semmit, a 4. napon már itattam cukros kamillával, az eddig használt, most nem, 5. nap egy negyed glicerines kúp 5 perc alatt hatott (először adtam neki). Sose kemény a széklete, most is híg volt. Amúgy egyáltalán nem viselte meg, ha nem írtam volna magamnak, hogy mit mikor csinál, lehet, hogy nem is tűnik fel, vidám, mosolygós volt, mint mindig.

Születése óta ugyanazt a tápszert kapja, egy hónapja még naponta kakilt. Tanácsok?


2009. júl. 2. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jártam már így, ráadásul az én babám nem issza meg a Mecsek teát sem ezért belekeverek egy keveset a tápszerbe,az van hogy segít.Ha nem, marad Az Laevolac szirup, az nagyon jó!
2009. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj neki már gyümölcsöket, főzelékeket. Job mint a kúp meg a különbözö szintetikus anyaok. Az én babám anyatejes volt és nem kakilt, először kúpoztam, de azt mondtam elég, és elkezdtem napi 50ml babáknak való gyümölcslével itatni. Nekünk segített.
2009. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!