Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen jott dolgok, amikor...

Hirtelen jott dolgok, amikor meggondolatlanul cselekszunk. Tortent mar ilyesmi veletek, ami a babatokat celozta a ti hibatokbol? /Pelda lejebb. /

Figyelt kérdés

A kertbe jatszottunk 2.5 hos babammal, es nagyobb lanyommal.

A picit ketkezzel fogva a labamon hintaztattam amikor egy mehecske hirtelen megjelent, es en szinte gondolkodas nelkul osztonosen a babaval a kezemben hesegettem el.Vagyis magaval a gyerekkel. Akkor es azota is jokat kacagunk a torteneten, vagyis a jeleneten. De......Mi lett volna ha az en hibambol megcsipi a meh?!!! Hiaba kacagok a jeleneten, lelkiismeret furdalasom is van!


2009. júl. 3. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem 24éves koromban csípett meg darázs először.Az volt a szerencsém hogy közel volt a kórház,ugyanis a szervezetem nem ismerte fel,és majdnem ottmaradtam...

Azt mondta a doki,hogy ha lesz babám,törekedjek arra,minél korábban "találkozzon" darázzsal,méhecskével,nehogy úgy járjon mint én.Azóta is félek minden egyes zümmögő-repülő állatkától.Egyik nap a közelben levő méhecskék indultak gyűjtögetni,felettem repültek el.nekem tiszta libabőr lett a testem,a 4hós lányomat pedig gyorsan betakartam 35fokos melegben egy takaróval.Nem tudom minek vittem magammal,de jó ogy ott volt.Már elértem arra szintre,hogy akármennyire is félek,nem hadonászom,mert akkor támadnak,ugyanis ők is félnek ha csapkodunk.Meg sem mozdulok,ha rámszáll.Ha megcsíp,és nincs velem más akkor van Ca ampulla amit gyorsan leöntök,és hívom apát vagy a mentőket,nehogy egyedül maradjon a kislányom. Ösztönösen cselekedtél,ezért nem haragudhatsz magadra,és szerintem nem vagy egyedül.

2009. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én babómat is megcsíte már hideg kés és calcium ezt csináltam vele meg ecetes vizes borogatás de nem lett semmi baj.Barátnőim mind attól félnek mi lesz ha megcsípi a babát egy méh vagy darázs.Én már nyugodtan állíthatom semmi baj hiszen nem lett allergiás.
2009. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kicsit jobban aggódom a 8hónapos fiamért,hiszen nálunk apa allergiás a csípésükre(nagyon komolyan bedagad,akár befelé is).kérdeztem a dokitól,hogy lehetne e tudni,hogy a pici is allergiás e,de azt mondta amíg nem érintkezik velük sajnos nem.Így nálunk is kalcium hegyek,és mindig leverjük a fészkeket.

így visszagondolva tudod,hogy kicsit felelőtlen voltál...de azért ne gyötörd magad.következőre okosabb leszel :-)

2009. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!