Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szíkítás meggondolatlanu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szíkítás meggondolatlanul kimondott szavak miatt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam azt a férfit akit feltétel nélkül szeretek úgyahogy van! oda adnám minedem érte! Jól műkődött csak tegnap este megsértődtem! fáradt volt és nem foglalkozott velem. felöltöztem és elindultam haza és még az ajtót is kinyitotta nekem majd rám csapta. aztán felhívtam azt mondtam neki, hogy vége és, hogy gusztustalan és szemét és elhordtam mindennek. Majd azt mondta ez mindent megváltoztatott és nem akarja már tovább. könyörögtem és sírtam és milliószor kértem bocsánatot. Megaláztam magam de semmi. nem ölelt meg, nem szólt hozzám és azt mondta így még senki nem beszélt vele és nem biztos már az érzéseiben. Megváltoztathatott ez mindent? kérjek még bocsánatot vagy hagyjam?? Tudom, hogy szeret, legalábbis szeretett és képtelen vagyok elhinni, hogy fél óra alatt tönkre tettem mindent? mit csináljak???

Előre is köszönöm!!


2009. szept. 4. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen fél óra alatt is megváltozhat minden. Szerintem elégszer kértél bocsánatot. Gondolom láttad rajta, hogy fáradt. Túlreagáltad a dolgot. Mi lesz késöbb ha már közös az életetek? Akkor is megsértödsz és elhordod mindennek? Hagyj neki időt és majd ha ő is úgy gondolja megkeres.
2009. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én csak szubjektív véleményt tudok írni, de azt hiszem, lehet. Persze azért kettőn áll a vásár.

Én azt hiszem, hogy indulatból sem szabad olyat mondani, ami végleg alááshatja a kapcsolatotokat. Gondold csak végig, van két gyereketek, és azt mondod a férjednek, hogy nem akarod többé látni. Szerintem ez nem fér bele.

De a lényeg, hogy mit tehetsz? Végig kell gondolnod, hogy miért csináltad, hogy legközelebb is elő fog-e fordulni. El tudod-e kerülni, hogy többet ez ne forduljon elő?

És ezt beszéljétek meg, kérd meg a barátodat, hogy szeretnél Vele erről beszélni, kérdezd meg a feltételeit...

Egy biztos, ez komoly dolog, ha a párom nem tisztázná magát utána valószínűleg én is szakítanék vele.

2009. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van hosszú ballonkabátod vagy ilyesmi? ha igen vegyél alá valami szexi fehérneműt, harisnyát, MÁST NE, és kopogj be hozzá bocsánatot kérni. Esetleg megmondhatod hogy az a gonosz ikertestvéred volt, de belökted a folyóba, többé soha nem fogja megbántani.

Ez persze csak ötlet, de magamból kiindulva...

Képtelen vagyok haragudni arra a nőre akit kívánok (nem általában, hanem ott és akkor) illetve nem bírok morcos képet vágni ha nevetek. Bármelyik működhet, de a kettő együtt szinte biztosan hatásos.

Hosszabb távon meg legyél türelmesebb, ha fáradt akkor fáradt, hidd el jobb ha "nem foglalkozik veled" mintha mondjuk elaludna szex közben.

2009. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meggondolatlanul cselekedtél, azért mert nem foglalkozott veled te már ki is dobtad ? mi lesz a későbbiekben ? az embereknek vannak rossz napjaik, ezt el kell fogadni, nem minden fenékig tejfel . Az meg hogy fél óra alatt meg tud változni minden lehetséges. Annyit tehetsz h adsz neki egy kis időt h gondolkozzon .
2009. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, azt imádják a férfiak, amikor a nap végén hullafáradtak, és a párjuk elkezd ok nélkül hisztizni emiatt. Jól tette, hogy kidobott.
2009. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igazatok van!! Én prónáltam tisztázni magam! elmondtam, hogy nem lesz több ilyen! beláttam, hogy hibáztam! de azelőtt sosem és a lelkem kitettem ezért a kapcsiért! Nem tudom feldolgozni, hogy képtelen megbocsátani!! rendben akkor várok és nem kérek többet bocsánatot.
2009. szept. 4. 13:24
 7/13 A kérdező kommentje:

A ballonkabátos dolog jóóóó!!és majd mindent az ikertesómra kenek!!

Nem tette jól, hogy kdobott mert lehet, hogy egyszer hibáztam de pl nálam jobban nem főzött még egy csaja sem! :)

2009. szept. 4. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokra megy vele. Megtanul majd ő is főzni... Igen, megváltozhat, engem is nemrég bántott meg a párom, én is szakítottam vele, de utána visszakönyörögte magát... De ez az egész már rég nem ugyanaz, gondolkozom a végleges távozáson.
2009. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedre a válasz: igen lehet belőle szakítás.

Mit csinálj? Szerintem helyezdd magad várakozó álláspontra, hátha az idő megoldja, hogy hiányozni fogsz neki, és ő fog keresni. 27L

2009. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Várok, várok, várok! köszönöm :) de azt hiszem hajthatatlan! Nincs bocsánat! Csak ne fájna így, hogy megbántottam! :(
2009. szept. 5. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!