Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM 1-es tápszerről vélemények?

DM 1-es tápszerről vélemények?

Figyelt kérdés

2,5 hetes a kisfiam (2.gyermek), sajnos kórházban van születése óta, de jövő héten hozzuk haza, szerencsére teljesen egészségesen. Sajnos nem szoptathatok (olyan gyógyszert szedek ami mellett nem lehet, de muszáj szednem), így tápszeres lesz.

Anno a lányunkat 6 hónapos koráig tudtam szoptatni, 6-12 hó között Beba Pro tápszert ette, 1-2 éves kora között a DM-eset.

A kisfiam a kórházban Beba-t kap. Továbbra is azt adjak neki, vagy jó a DM-es 1-es is?



2012. jún. 10. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a beba és receptre csak 832 ft . a háziorvos felírja. sokkal jobb mint a dm- es és receptre még olcsóbb is.
2012. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hipoallergén tápszert célszerű adni egy ekkora babának. Sokkal jobban van finomítva az idegen fehérje benne, mint a hagyományosban. Ha a kórházban bevált neki a Beba, akkor otthon is azt célszerű adni.
2012. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor marad a Beba.
2012. jún. 10. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hetes korától adtam a dm-est. Szerette! Semmi baja nem volt tőle. ;-) De lehet ha újra babázni kéne inkább H.A. Tápszerrel próbálkoznék. ;-)
2012. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyik orvos Beba Pro HA 1-es tápszert írt fel, receptre 2.070 Ft. A másik orvos Beba Pro 1-est írt fel, mert azt mondta, nem kell a HA, ha a családban nincs allergiás. Ez utóbbi 832 Ft. Most a HA-s tápszer ha elfogy (1 dobozzal vettünk), megpróbáljuk a Beba Pro-t.

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

2012. jún. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!