Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BEBA H. A. Sensitiv tápszerről...

BEBA H. A. Sensitiv tápszerről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A csökkentett laktóztartalom miatt a fiam nehezen kakilt tőle, 2-3 naponta és emiatt nyűgösebb is volt a harmadik nap már.
2011. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, az én kicsim így is csak segítséggel tud kakilni... Ez akkor lehet nem lesz nagy újdonság... :)

Esetleg meg tudnád írni nekem, hogy mennyi idő telt el 2 etetés között? Nekem volt olyan táp amikor 4 órát is kibírt a baba volt hogy 2 óránként evett. Nálatok mi a helyzet?

2011. dec. 13. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
kisfiam 6 hós koráig ezt kapta,semmi gond nem volt vele,kaki is naponta 2x volt!
2011. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. 6 hetesen kezdtük enni, kibírt vele 4 órát, éjszaka 6-7 órát is, de akkor még cicizett is mellette. Most már nem cicizik, Beba HA AR-t kap előetetésként a bukások miatt, és utána kapja a sensitivet, most már kaki is van 2x egy nap (de sajnos betegek is voltunk és az antibiotikum szedés után lett igy). Mostanában 3,5 óránként eszik, de már hozzátáplálást is elkezdtük. Most már 4,5 hónapos, éjszaka 9-10 órát elvan evés nélkül. 5x eszik napközben.
2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 14. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!