Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te írsz babanaplót?

Te írsz babanaplót?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan érdekel, amit neten lehet elkészíteni.


Mondanátok babanaplós blogokat vagy ilyesmit?


Köszi :))



2012. jún. 10. 12:09
 1/10 Kerria ***** válasza:

Anno elkezdtem vezetni, de neten nem tudtam haladni vele... így egy határidőnaplóba vezetem a napi dolgokat, amit időnként átvezetek a rendes babanaplónkba.


Én a blog.hu.-n kezdtem el vezetni...

Ismerősöm pedig a [link] vezetett, de ő is feladta :)


Remélem Neked sikerül majd!

2012. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem kezdetétől írtam kézzel, sima füzetbe naplót, egészen addig, míg a babám olyan 7-8 hós nem lett. Akkor annyira sok volt a napi teendő vele, kezdett felállni, kúszot, mászott, stb, hogy egyszerűen nem ment, egyre ritkábban írtam.

Akkor nyitottam a Bloggeren egy sima oldalt magamnak, lezártam, és azóta is írom, kb. havi 2-5x jutok oda, hogy írjak bele, illetve ha vmi nagyon nagy, vagy cuki dolgot csinál, akkor azt este gyorsan beírom, mert úgy elfelejtek mindent, hogy csak..:-) Meg mostmár nem csak a babás dolgokat írom bele, hanem mindenfélét, az érzéseimet, hogy mi volt, hogy volt apjával, vagy a családdal... amiről úgy gondolom, hogy majd ha már tud olvasni, Őt is érdekelné, mert gyakorlatilag neki is írom. Mármint a kislányunknak.:-)


Ezen kívül van egy olyan kis édes habos babos babanaplónk, amiben néha előhívatok 1-1 fotót, meg kitöltögetem ami ott fel van tüntetve. (súly, kor, első barátom, első hajszálam(fúúúj:-))), mi volt az első szavam, ilyenek...ez egészen 5 éves koráig megy majd.


Amúgy arra jöttem rá, hogy hosszú évek távlatából, már nem is érdekes, hogy sokszor írjon bele az ember, mert nekem a 2,5 év alatt már nagyon sok bejegyzésem van, pedig mondom, csak kb. hetente írok, vagy még annyit sem.


Most a nyáron lesz majd 2 a gyerkőcünk, de már most annyit röhögök, meg bőgök, ha visszaolvasgatom néha az első hónapokban miket írtam...:-)))

2012. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesóméktól kaptam ajándékba babanaplót,amikor megszületett a fiam és töltögettem is szorgalmasan.Mivel már 2,5 éves, és erre az időszakra már nincs külön fejezet a könyvben,így külön füzetbe irogatom tovább.:)
2012. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sima Word be írogatom a minden napjaikat. két gyerkőcöm van. kicsit nehéz de tudok haladni. eténként címszavakba beírom. aztán ha van huzamosabb időm akkor meg szépen megírom. valamikor a naptárba írogatom és onnan másolom át.

Régebben kinyomtattam, na az mindig elmarad.

Fiam 5 éves lesz, kislányom 1 éves múlt.

de sokszor jó visszaolvasni hogy a fiam miket csinált ennyi idősen.

2012. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam egy e-mail címet a kisfiamnak és szoktam neki írni :))) Lehet röhögni!!! :D
2012. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:-DDDDDDDDD
2012. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Az en lanyomnak is van email cime, bar ritkan irok neki. 2,5 eves amugy.
2012. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csajok!


mekkora ötlet ez az e-mail cím...:-))))))

második voltam...bocsi az off-ért.

2012. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is határidőnaplóba írom a történéseket és havonta csinálok egy összegzést sima wordben.

Tervezem persze, hogy megcsinálom rendesen fotókkal, emlékekkel (pl. kórházi szalag, keresztelői emléklap, kéz- láblenyomat stb.) de nem jutok odáig - pedig még csak 9 hónapos:)

2012. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írok blogot, a blogspot-on. Kb heti egyszer tudok bele írni és persze addig összegyűlnek fotók is.
2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!