Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vezetsz babanaplót? Minden...

Vezetsz babanaplót? Minden első dolgot (fog, fordulás, felülés stb. ) feljegyzetelsz vagy csak megjegyzed?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vezetek babanaplót, és mindent felírok bele, képeket is szoktam ragasztani, és történeteket is írok bele. Minden hónapban beleírom, hogy hány cm, és hogy hány kg. A fogak bújását is írom, sőt, családfa is van benne.
2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
100%
Érdemes leírnod ezeket a dolgokat,mert ha ne adj isten bármi történik a gyerekkel akkor kérdezgetik hogy mikor mit csinált.Sok mindenre lehet következtetni abból.hogy mikor fordult át,mikor jött a foga illetve hogy a nagymozgásokat rendben végezte-e a bébike:-))Én írom egy egyszerű kockás füzetbe:-))
2012. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is vezetek babanaplót. A Tescoban vettem egy olcsóbbat, abba írok mindent. Úgysem tudnék megjegyezni ennyi adatot. Most 1 éves a lányom, de már nem tudnám megmondani, hogy mikor fordult meg. Tényleg, igaza van az előző válaszolónak, hogy ha probléma van, akkor jó, ha tudod a mozgásfejlődését.
2012. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy mindenféleképpen írd le. most a dm bababónusz újra regisztrálóknak a kezdőcsomagban van egy, legalább abba érdemes írni.

megkérdezed, hogy mikor jött ki a fiam első foga, hát meg nem mondom :) pedig 1,5 éve ez volt a legnagyobb esemény nálunk :D


mi úgy jártunk, hogy késett a fiam beszédfejlődése, el kellett vinni a korai fejlesztő központba ahol meg kellett adni, hogy mikor nyúlt a tárgyakért, mikor forgott, állt, ült, mászott, hány hétig kúszott és még sorolhatnám, 2 oldalas kérdőív volt az első évről :)

és marha jó volt, hogy elővettem a naplóját és mindent pontosan be tudtam írni :)))

2012. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam a sógornőmtől egy nagyin aranyos könyvet, amibe mindent fel lehet jegyezni, képekkel együtt. Nagyon ötletes. Serényen töltögetem. :D De például az nincs benne, h mikor fordult át, csak az első lépések. De emlékszem a dolgokra. :D
2012. máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, és még mindig írogatok, mert annyi minden történik, hogy egyszerűen elfelejtem. Nekem is összefolyik már az emlékeimben, mikor állt fel pl., csak arra emlékszem, hogy soká kezdett el kúszni, majd utána villámgyorsan már cipőt vettünk.

Mi a barátnőmmel (3 hónappal idősebb a kislánya és 300 km választ el bennünket) hetente többször írunk egymásnak emailt, amolyan babanapló-félét, majd ezeket kinyomtatjuk. Már most jól esik visszaolvasgatni!

2012. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éves a fiam és vezetem a naplót róla.

Igaz későn kezdtem, de minden megvolt papíron, mikor fordult, állt fel, kúszott-mászott, hogyan jöttek a fogai, első lépések, első szavak, vicces esetek, gyerekszáj....

Én a neten írom, kényelmesebb begépelni, mint leülni írni. :)

2012. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!