Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bódi Lili lenne a születendő...

Bódi Lili lenne a születendő kislányunk neve de szeretnénk 2. nevet még a Lili mellé. Mi az ami illik hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a Lili lenne a második neve, nem az első, nem lenne ez a dili-bilizés. Mondjuk nekem nem jutott eszembe, csak mikor a többieket olvastam ez.
2012. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

dili? bili? biztos ők voltak a legnagyobb csúfolódósosak kiskorúkban. :-) azért köszi a többieknek átgondoljuk.

A Boglárka, Hanna, Petra, Zoé és egy jópár név már megfordult amúgy is a fejünkben.

2012. jún. 10. 18:05
 13/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok!Nekem sem jutott volna eszembe amúgy a névről a dili csak már valaki írta..de igaza van.

Nekünk lehet, hogy nem jut eszünkbe, de azért tudjuk milyenek az ovis gyerekek.Elég ha csak kimondod gyorsan ezt a nevet.Amúgy mi csak megírtuk a véleményünket,mert te kérdezted.

2012. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bódi Luca? Nekem tetszik! :)
2012. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nóra, Dóra, Kata, Luca, Hanga, Nelli, Kendra, Manna, Petra, Panna, Dorina
2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!