Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem zavarja össze a fiamt, ha...

Nem zavarja össze a fiamt, ha napközben lefürdetem pluszban? Annyira meleg van a lakásban hogy csak nyűglődik szegény.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam, szerintem nem, mert látja, hogy nincs este. Egyelőre még csak nedves pelenkával törölgettem át, az tetszett neki :)

Egy 3 hós bébi anyukája

2009. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért, csak közben itt ül az ölemben Ő is, segít írni, veri a billentyűzetet. Elég nehéz igy irni :)

7,5 hónapos

2009. júl. 3. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
hát pár hónaposat nem fürdetnék le de már neked elég nagy babád van és szerintem egész nyugodtan
2009. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én meg lefürdettem, sokkal jobban érzi magát, csak utólag jutott eszembe, vajon nem zavarja-e össze?
2009. júl. 3. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lefürdetheted! Az én kisláynom 18 hónapos, 1 hete az ebéd utáni alvás után is pancsizik egyet a kis egyszemélyes medencéjében a panelunk előszobájában. Most már mutogatja délután hogy fürdeni akar a manciban :-)))
2009. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van teraszotok akkor esetleg babamedencébe pancsizik egyet és már jobb is lesz neki.:)
2009. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
áááá egy ekkora baba már meg tudja különböztetni az esti fürdést, a rituálét a napközbeni dolgoktól. Nyugodtan fürdesd csak, én is szoktam, bár az én lányom már 13,5 hónapos.
2009. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Az esti fürdésnél van más "rituálé" is gondolom. Nálunk pl. bekapcsoljuk a magnót, elhúzzuk a sötételőt, több ideig fürdünk, hajmosás, fürdető, masszázs, stb. Délben meg csak beállítom a kádba és sima vízzel leöblítem, semmi különösebb hercehurca nincs. Biztos, hogy nekik is jólesik felfrissülni, mert az én babám is ragad az izzadtságtól. :( Nem is tiltakozik ellene. 10 hós.
2009. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!