Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bili vagy wc-szűkitő?

Bili vagy wc-szűkitő?

Figyelt kérdés

a suttogó szerint nem is érdemes bilit venni,mert akkor arról meg át kell szoktatni az ülőkére...nálatok melyik vált be?mikor kezdtétek a szoktatást-mik az eredmények?

kisfiam már másfél éves-néha üldögél rajta,de nem termel semmit.tényleg van,akinek 8-10 hónaposan már bilizik a gyereke?


2009. júl. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem is próbálkoztam a bilivel. Majd, amikor jelezni tudja, hogy milyen jellegű termés található a bugyiban, szerintem akkor fogom elkezdeni. Hogy magyarázzam meg neki különben, hogy mi a fenét akarok azzal az edénykével, pláne a rendes budival? Azért párszor látta már, hogy a szülei is néha békésen elüldögélnek rajta, de valójában a cselekménnyel nincs tisztában. Én valahogy nem vagyok a sürgetés híve. Másfél éves lesz nem sokára.
2009. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először bili, utána wc szűkítő, mert félt ráülni a nagy wc-re még szűkítővel is. 8-10 hónaposan menni is alig tud egy gyerek, kizárt, hogy bilizik, de ha úgy is van, az még nem tudatos, az agya még nincs arra megérve!!!!
2009. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislanyom 16hos, de meg nemakar raszokni a bilire, pedig probalkozunk. picit ul rajta, de ennyi.
2009. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

hát,nekem is üldögél egy picit-de semmi

akkor még várok vele-nem akarom erőszakosan..

2009. júl. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!