Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » WC szűkítő lépcsős vagy bili?...

WC szűkítő lépcsős vagy bili? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
WC, legalábbis az enyémek jobban szerették. felnőttesebb és az jobban inspirálta őket(bár a WC-t kidíszítettem mindenfélével). meg hát nekem is kényelmesebb volt.
2010. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi először WC szűkítőt vettünk, nem használta, vettünk egy bilit, arra rá sem ül, azóta viszont a szűkítőt használja. ;-)
2010. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk mindkettő van, sőt biliből 2 is, egy az alsó szinten, egy az emeleten :)

Már 1 éve szobatiszta a nagyfiú, de mindet használjuk még, a lépcsős wc ülőkét kakiláshoz, a bilit pedig fürdéshez, mert olyankor mindig pisilnie kell :)

Meg a kicsinek is jó játék tologatni a padlón :)

2010. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kinek mi? A nagyobb soha nem ült bilin, a kicsi meg nem ül rá a vécére. Egyszer rávettem üljön rá és le is fordult róla a sarokba, azóta még nem mondtam neki próbáljuk meg. Marad a bili. És mindkettő 2 évesen lett szobatiszta.
2010. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lépcsős szűkítő. A bilit csak akkor használja, ha a wc foglalt:)


Elejétől fogva a wc érdekelte, a bili nem nagyon...

2010. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!