Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tényleg megtörlitek a...

Ti tényleg megtörlitek a babák arcát törlőkendővel? Többre rá van írva (konkrétan neogranormon, pampers) hogy arra is használható. Néha jó lenne evés után hazsnálni, de nem mertem még.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Én a DM zöldet használom a popsijára és minden más (akár olcsóbbat is pl. tesco kék saját "márkásat") az arcára.

Semmi baja a lányomnak.

2012. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Az Én babám rendszeresen nyalja mikor törlöm az arcát:) még nemlett tőle semmi baja a bőrének se..

Viszont Én egyszer kiprobáltam az arcomon mert elfogyott a sminkletörlő kendőm gondoltam jó lesz egyszeri alkalomra a popsi törlő is de nagyon kipirosodtam,égett a bőröm..

Bőrtipústól függ sztem hogy használható e arcra is..Sztem probáld ki egy nagyon pici ponton a pofiján ha nem lesz piros akkor használd nyugodtan!

2012. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Én arcra csak vizet használok.

Magamnak és a gyerekeimnek is.

Ha paradicsomosat vagy pörköltalapút esznek (persze nem a baba) vagy olyat, amit a langyos víz nem teljesen hoz le, akkor papírtörlővel törlöm szárazra az arcukat, úgy lejön minden és a törölköző sem bánja.

2012. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is használok törlőkendőt az arcára. Semmi baja nincs tőle. Múltkor megszerzett egyet, és elkezdte rágni... Sőt, mikor törlöm az arcát, kinyújtja a nyelvét, és nyalogatja... :) Próbáld ki valamelyik orcán, nem soká kiderül, hogy bírja e az arcbőre.
2012. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

miért kellett 3-ast így lepontozni????én speciel teljesen egyet értek vele!

Volt olyan, hogy unokaöcsém egész testét azzal törölte végig sógornőm,mert sietett, koszos volt a gyerek.

Férjemnek azóta is jön néha a "jó" ötlete, hogy töröljük azzal, na engem a hideg ráz tőle.

Oké, a szája még nem olyan gáz szerintem, de mondjuk inkább bevizezek egy rongyot és azzal törlöm ha kell,mint popsitörlővel.

2012. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is használom az arcára. Enni még nem eszi, de láttam már nem egy babát aki oda volt az ízéért is...:)
2012. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Én még soha nem töröltem meg vele, de nem is fogom. Szerintem a víznél nincs jobb dolog... Evés után háztartási papírtörlő szedi le a nagyja maradékot a kezéről, arcáról, a többit pedig megmosom.
2012. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha otthon vagyunk eszembe nem jut törlőkendővel a popóján kívül bármit letörölni. Víz és babaszappan (ha homokos pl.). Út közben igen, de csak parfüm és illatmentes kendővel.
2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

Én Huggiest használok a kezdetektől a fiamnak a popsijára,de ha úgy alakul akkor a kis arcát is megtörlöm vele.

Szerintem nem árt,a csomagolásán is rajta van,hogy lehet.

Nekünk még nem származott kárunk belőle.

2012. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lányom rendszeresen "lopkodja" és már csak a cuppogásra vagyok figyelmes..... Egyszer megkóstoltam hogy mi a fene olyan finom ezen de váááá csupa keserű rossz ízű! Nem engedem neki persze de ha megkaparintja a pelenkázó táskát akkor nincs megállás mig ez nincs meg :D :D Nekem meg eszembe se jutott kérdező hogy ne használjam arcára kezére...... Nekem ő szopizza az újját és rendszerint ismerősök a kezét fogdossák...... ha ez nem lenne velünk útközben háááááát lennék bajba...... :/
2012. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!