Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Hőgutát...

Tapasztalt Anyukák! Hőgutát kapott 6,5 hós kisfiam, nagyon lázas lett, kimerült. Nem baj ha ma már több, mint 2,5 órát alszik?

Figyelt kérdés
Természetesen hívtam orvost,kapott szurit,előtte hűtőfürdő.De bizonyáta kimerült.Most alszik még.Hagyjam?
2009. júl. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd aludni, az alvás jót tesz neki, közben is gyógyul.
2009. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őszintén hogy lehet hogy ilyen kisbaba hőgutát kapjon?miben őltöztetted?és félre ne érts nem rosszindulatbol irom de most megilyedtem.márcsak azért is mert nekem ma reggel 37,8 volt a kislányom hője.nehogy neki is valami baja legyen
2009. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk boltba és neki ez "elég is volt".Este fürdetés előtt vacsi közben kezdett el nyöszörögni,utána egyfolytában sírt.Pillanatok alatt felment a láza 40,4-re!Ebből 5 tizedet levontam akkor is 39,9 volt.Hát nagyon megijedtünk!Igen ez a hőguta,vagyis napszúrás.Az orvos mondta.Hiába volt árnyékban,nagyon vigyáztam,.hogy nmap ne érje,de árnyékban is veszélyes volt!Este 6 előtt kicsivel jöttünk haza a boltból,de épp mondtam is,hogy rendesen éget a nap...Na azt hiszem nem viszem ki többet.Amúgy már jól van,és 13:05-től alszik.
2009. júl. 3. 15:51
 4/7 A kérdező kommentje:
15:47-es. A peluson kívűl egy rövidujjú body volt rajta.Igen lehet egy kisbabának hőgutája,nem csak egy felnőttnek.Úgyhogy nagyon vigyázni kell ebben a dög melegben!Többet ki sem viszem ha ilyen hülye idő lesz...
2009. júl. 3. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

pff, hát jól megijesztettél. mi most jöttünk haza a nyaralásból. minden nap kint voltunk a strandon árnyékban, a dög melegben. én még csak nem is gondoltam rá, hogy árnyékban is lehet ilyen gond. szerencsém volt, hogy nem történt semmi gond.

dehát a lakásban sem tarthatom egész nyáron:-(

szegény gyerkőc! remélem jobban lesz.

szerintem mindenképpen hagyd aludni, biztos, hogy amit szurit kapott, az nyomta el. lázcsillapító lelassítja, eltompítja. jobb is ha alszik, pihen a szervezete, a kis buksija, aztán utána jobban lesz! ha felébred itass vele sok folyadékot, mert valószínű a szervezete kívánni fogja nagyon ilyen magas láz után!

2009. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15.47-es vagyok.kösz a gyors választ mi sem szoktunk kimenni du csak de.locsipocsi van a teraszon kismedencében az is napernyő alatt.minden jot és vigyázz a babádra ,meg nyugi
2009. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyon kell vigyázni,erre én sem gondoltam...De ezentúl nagyon vigyázok!Persze hogy nem kell egész nyáron bent tartani a gyereket,csak amikor tényleg nagy meleg van akkor tanácsos bent maradni...Egyébként 3 órát aludt,és jól van :) Nevetgél már,olyan kis édes :)

Köszi a válaszokat!Ti is vigyázzatok ezekre a kincsekre,a Babátokra! :)

2009. júl. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!