Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszűkülettel hova kell...

Oooopti kérdése:

Fitymaszűkülettel hova kell menni? Melyik szakrendelésre?

Figyelt kérdés
Olvastam itt már urológiát, sebészetet is. Hol van esély rá, hogy a legjobban értenek az ilyen jellegű problémákhoz?
2012. jún. 11. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyermeksebészetre kell menni ezzel a problémával.
2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És valakinek tapasztalat?


Sebészeten voltunk többször, de nem sok jót mondtak. Ezért jött ez a kósza ötlet, hogy máshova is elvinném megmutatni

2012. jún. 11. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, gyermeksebészetre kell vinni.
2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi 2 sebészeten voltunk. Az egyiken műteni akarták rögtön, a másik helyen meg azt mondta az ottani dokinő, h kenegessük szteroidos krémmel 1 hónapig aztán menjünk vissza. Visszamentünk és feltépte. Azóta hátramegy.

Szóval igen, végülis ha erre irányul a kérdés, minél több szakvéleményt kérjetek ki. Ha majdnem mindegyik műtétet javasol, akkor menjetek csak bele.

2012. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Próbálom vázolni nektek a helyzetet:

- most kenegetjük és húzogatjuk már több hónapja, eddig 3-szor látta orvos, valamennyit változott a dolog, de nem elégedett vele a doki.


Nekem az a problémám, hogy annyit mond, hogy húzogassuk és ha így nem megy,akkor körül kell metélni. Ez elég drasztikusnak tűnik, persze nem értek hozzá.


A legelején csak egy tűszúrásnyi luk volt a kukiján, a legelső alkalommal hátrahúzta neki a doki annyira, hogy most valamivel kisebb a nyílás, mint egy lencse, de innen nem akar továbbmozdulni. Ez mennyire súlyos? Ti babátoknál hogy nézett ki a dolog?

2012. jún. 11. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk segített a szteroidos krém, minden nap egy kicsit tovább jött, a végére már kb. fele addig, míg kellett volna...(Mi is kb. kis gombostűnyi lyukkal kezdtünk, annyira h felduzzadt a kukija, mikor pisilt)

De ez lehet annak köszönhető (mmint h hátrajött a bőr) h férjem kiakadt rám, h nem merem húzogatni, aztán fogta a gyereket, tetszett-nem tetszett hátrahúzogatta minden áldott nap fürdés után.

Egyébként-ha már műtétre kerülne sor- amiatt se kell nagyon aggódni, sok helyen olvasom, ha körülmetélés -eü szempontból se rossz.

2012. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Talán nem is az egészségügyi szempont miatt félek tőle, hanem nem tudom, hogy így mennyire lógna ki a sorból, kiskorában csúfolnák-e miatta. Meg ugye ha nem muszáj, akkor maradjon eredeti állapotában :)


Akkor még próbálkozunk tovább. Én egy kicsit furcsállom a doki végletességét, ezt a szteroidos krémet nem is említette, mint lehetőség. De lehet, hogy az lesz, hogy másnál is megkérdezzük, hogy mit lehet tenni

2012. jún. 11. 18:51
 8/11 A kérdező kommentje:
és persze köszönöm, hogy segítetek.
2012. jún. 11. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy az első helyen, nekünk is kerek -perec azt mondta doki, h hát ez 99%-osan műtét, még műtéti időpontot is kaptunk....meg papírokat átolvasgatni....

Minket nem is ez a műtét dolog zavart, csak hogy altatják meg kórház...:S Szóval azért kerestünk más helyet. De éppen ezért írtam, ha műtét maga , a "körülmetélés" nem ciki és nem csak a zsidóknál szokás. Más pedig nem látja.

2012. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős? mert nagyon nem mindegy! pelusos?


van fityma szűkület meg van letapadás ami ugye élettani és 3 éves korra kell felengedni, ha nem, akkor ott a szteroidos krém.

a fitymaszűkületet kenegetheted, ha túl szűk a bőr akkor hiába puhítja fel a krém és enged fel, nem fog hátrébb jönni, csak a műtét marad :( gondolom nálatok nem az a probléma, hogy le van tapadva, hanem, hogy szűk a bőr és hát akkor nem végletes a doki hanem ez a megoldás.

de persze én is azt tanácsolom, hogy vidd el máshova is, ha pedig még nincs 2 éves, akkor ne engedd hogy hozzányúljanak, van még akkor időtök

2012. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!