Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok reggeli és vacsora...

Mondanátok reggeli és vacsora ötleteket?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam és mostanában elég sokszor kapott szendvicset reggelire és vacsira, holnapra valami mást kéne kitalálni, csak nem jut most eszembe semmi, ami jó lenne Neki. Rántottát hogy lehet Neki csinálni, hogy jó legyen, amit már ehet?

2012. jún. 11. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Rántottát? Úgy, ahogy magatoknak szoktad. Legalábbis ha már be van vezetve a fehérje.

Amúgy például lehet bundás kenyeret, kalácsot, péksütit adni. Tejbegrízt, tejberizst, joghurtot müzlivel, joghurtot keksszel.

Virsli, krinolin, sütve vagy főzve.

2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rántottát még nem adtam Neki, de tejterméket már egy ideje eszik, a tej kivételével mindent.
2012. jún. 11. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan a tojás fehérjére gondoltam. :)
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tojást még nem adtam Neki. Mivel kezdjem akkor a bevezetést? Kaphat egyből rántottát?
2012. jún. 11. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kaphat, csak akkor pár falatot adj csak neki. Abból kiderül, ha esetleg érzékeny rá.
2012. jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rántottát, bundás kenyeret csak tojássárgájából is készíthetsz neki.
2012. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!