Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok miket eszik...

1 éves babátok miket eszik reggelire ill. vacsorára?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggelire müzlit, rántottát, sonkás kenyeret, vacsorára azt, amit mi, mert nekünk az a főétkezés, vagyis főtt ételt eszik akkor. Ha olyat csinálok, amit még nem szeretnék neki adni, akkor szendvics vagy gyümölcsrizs.

Egyébként ebédre is főtt ételt eszik.


Néhány napja sajnos úgy döntött, hogy nem iszik tápszert, addig reggeli előtt és vacsora után még volt.

2012. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggelire általában ilyeneket evett: jobbféle felvágott, tojás, vajas kifli, kenyér, sajt, idényzöldség, pl. paradicsom, hagyma stb.

Vacsorára néha főzeléket kapott, bár nem volt nagy étkű esténként, ezért legtöbbször csak joghurtot evett gyümölccsel.

Tápszert 1 évesen már nem fogadott el, de tejet sem, úgyhogy ez kilőve.

2012. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor egy éves volt a kisfiam, mindent adtam neki, amiben nem volt: tej, tojásfehérje, aprómagvas gyümölcs, mogyoró és diófélék, és a felvágottat virsliket is kerültem. Reggeli:

- natúr zabpehely reszelt almával vagy idénygyümölccsel

- saját készítésű joghurtital: natúr joghurt, idénygyümölcs (aprómagvast kivéve)

- főtt tojássárga egy kis snidlinggel, zöldséggel

- körözött kenyérre kenve

stb.

2012. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és vacsorára mindig az ebédjéből feleakkora adagban.
2012. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggelire virslit, tojást, felvágottat kenyérrel és sajttal, rántottát, kalácsot, muzlis joghurtot. vagy bundás kenyeret, melegszendvicset.

Vacsira vagy hasonlót, vagy ha olyan volt ebédre, akkor azt. Ma mondjuk kenyeret vacsizik, mert ebédre kaposztas teszta van, és az estére nem olyan jó.

Meg néha csinálok tejbegrizt.

2012. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ enyém még igényli reggel este a tápszert! Mutat a cucis üvegére reggel is és fürcsi után is! Reggelire tápszer után krémtúró, vagy bundáskenyér, felvágott, teljesen változó! Vacsira általában azt, amit mi! Van, hogy főtt kaját, van hogy szendvicset! És persze a tápszert!
2012. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok. Az én lányom is iszik tejet, csak ő reggeli és vacsi után. Reggeli után olyan 100-120 ml-t, este fürdés után meg 250 ml-t. De az nem a vacsorája, az neki csak ital.
2012. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!