Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltott már ki közületek...

Váltott már ki közületek bárki ilyet hogy Rossmann-csomag vagy "Hipp-kupon"- a Rossmann-ban? Ha igen, leírnátok hogy mi volt benne?

Figyelt kérdés
A kórházban kaptam egy Felicitas-os csomagot, és benne találtam egy ilyen kupont. Viszont nincs a városban Rossmann, a legközelebbi 35 percnyi buszozásnyira van. De lehet hogy meg sem érné...előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 12. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ez elvileg a 2-es csomag lesz, de akkor hol volt az 1.? :D
2012. jún. 12. 07:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán elékszem, egy dobozban volt egy baby étel, egy kis üveges innivaló, egy kiskanál, és egy Hipp feliratú rövidújjú póló.

A gyerek kiskönyve kellett hozzá, be kellett mutatni híg betöltötte azt a kort ami a kuponon szerepelt!

Valamint a csomagban volt èg 1 kupon, majd mikor azt is kiváltottam, abban a dobozban is volt még 1 kupon!


Mindig az életkorának megfelelő étel volt benne.


Ha valaki jár arra dolgozni, add oda neki a kiskönyvet meg a kártyát, kérd meg hozza el, vagy ha arra mentek akkor váltsd ki, így nem lesz felesleges köröd.

De ha van kedved, kiruccanás gyanánt el lehet érte menni!

2012. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jól írta az előző válaszló. Az egyes csomagot, meg még a kórházban megkaptad.
2012. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is küldj el valakit aki arra jár és ő elviszi nektek, nálunk 1-1,5 éve(Debrecen), nem kérték a kiskönyvét.


Van benne HIPP-es szórólap+ egy 3. kupon, ha jól emlékszem 4 van. Meg amiket az előző is írt.

Kiskanál, póló vagy előke, bébiétel+ital.

2012. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán tudnék is valakit aki eltudná hozni. Csak azért kérdeztem hogy ha nem olyan hasznos dolgok vannak benne, akkor nem éri meg.
2012. jún. 12. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is ezek termékminták, nekem volt olyan, csomag amiben HIPP-es tejital is volt, de lehet azóta már más lett a csomagban. Szerintem megéri, igaz nem egy nagy valami, ha máskor nem használjátok el, utazáskor jól jön egy üveg bébiétel!
2012. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!