Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babátoknál hányas...

6-7 hónapos babátoknál hányas etetőcumit használatok tápszernek?

Figyelt kérdés
Sima, 2-es tápszerre gondolok. Főleg MAM cumi érdekel, de másikat is írhattok.

2012. jún. 12. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos korában már az X-s cumit használtam. Azóta is ez megy (11 hónapos), bár lassan nézek nagy lyukú itatópoharat, mert ez is kicsi lesz.
2012. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
x-es és néha 3-ast
2012. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kisfiamnak eddig AR-es tápszer kellett, mert bukásra hajlamos volt, azt 3-asból és X-esből itta (MAM). Most elhagyhattuk az AR-t, sima tápszert kap, de a 2-esből nehezen jön, a 3-asból pedig nagyon nagyokat nyel.
2012. jún. 12. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 2-es mam-ból itatom. Az X-be majd megfullad még. Bár tápszer válogatja... Nekünk elég híg.

Az ar tápot azt én is nagy lyukúból itattam vele.

2012. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos kislány, 2-est használunk. Vettem neki hármast, de mágnem próbáltuk. No majd holnap.
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem maradunk a 2-esnél, a 3-asnál félek hogy félrenyel, talán majd ha kicsit nagyobb lesz kipróbáljuk.
2012. jún. 13. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es Tommee Tippee cumit használtunk még akkor.9hónapos korától kapja a 3-as cumival,mivel a 3-as tápszer már sűrűbb és a 2-esen erőlködve jött csak át.
2012. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos és kettesből issza a tápit.vettem hármast de abból szó szerint ömlik a kaja, így maradtunk a kettesnél.mammos van nekünk is.
2012. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!