Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannos Babydream termékeke...

Rossmannos Babydream termékeket használ valaki? Milyeneket? Hogy tetszik? Hol tudom megnézni a neten ezeket a termékeket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pelus nagyon jó, elég drága, de jobb, mint a Pampers vagy a Libero! A popsikrém is jó, de egy kicsit nehéz kenni. A tejpép nagyon jó, és ez van a legjobb áron. Popsitörlőt is ezt használom, de csak 4-es kiszerelésben éri meg.
2009. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta ezt a fajta pelenkát és popsitörlőt használom, nagyon jók!
2009. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még csak annyit, hogy most 11 hós a manóm és eddig még nem volt átázott vagy túlfolyt pelenka! Csak ajánlani tudom!
2009. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp most voltam kiakadva a reklámújságon, mert a Rossmann saját pelusa magasan drágább, mint a legdrágább pelus, amit eddig láttam.

Nézd meg a darabárakat!


Lehet, hogy nagyon jó, de ennyi pénzt nem dobok ki a pelusos kukába...

2009. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak Babydream tápszert szoktam venni és néha tejpépet is. Ezek jók és elég olcsók is.

Pelusból DM-es Babylove-ot használunk, a Babydream drágább, ezért nem próbáltuk.

2009. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pelust használunk, nagyon szeretem. Általában ezt használjuk, nincs "balesetünk" soha. Bár most Tesco színesből vásároltam be, mert péntektől 2082 Ft.

Tejpépet is vettem már, szereti a lányom (kekszest).

Tápszert most vettem, még nem bontottam ki, kíváncsi leszek, hogy mit "szól" hozzá.

Popsitörlőt is használtunk, az is jó. Bár szívesebben veszem a Johnson's extra protection-t (rózsaszín-zöld), leginkább az illata, nedvessége, téphetősége miatt.

Úgy gondolom, hogy jók a Babydream termékek (amit eddig próbáltunk, de főleg a pelus).

2009. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!