Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom elég sokszor hányt...

Kislányom elég sokszor hányt ma (kis mennyiségben) mi okozhatja? (Már egy jó ideje nem hány vissza)

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos. Régebben, kisebb korábban rendszeresen visszahányt, amikor még rengeteg tejcsit evett meg. Most már kevesebbet eszik, így nem hány vissza. Viszont a mai nap folyamán már legalább 6-7 alkalommal hányt (nem sugárba, inkább visszahányó jelleggel) és nem tudom mitől lehet. Nagyon izzad is, de ez lehet a melegtől is. Semmit nem változtattam az étrendjében, ugyanazt kapta amit eddig. Nincs rossz közérzete, játszik, mozog, jókedvű. Mitől hányhat ennyit?
2012. jún. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem evett valami új ételt? De akár betegség is lehet (van most hányós/hasmenéses vírus a levegőben). Itassad, mérd meg a lázát és ha holnap is előfordul akkor szerintem hívd fel a dokid.

Persze lehet semmiség az egész és a melegtől (bár nálunk ma egész hűvös volt) meg a mozgástól felkeveredett a gyomra.

2012. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem evett semmi új ételt. Tízóraira sárgabarackot kap babakeksszel, ebédre sütőtök-csirkehús, uzsira barack. Reggeli-vacsi az pedig anyatej, de azt nap közben is kap. Nem úgy néz ki mint aki beteg, nem nyűgös, de még is zavar, hogy ennyit hány vissza.
2012. jún. 13. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a sok barack sok savat csinált neki vagy passz. Az jó, ha jókedvű, de attól akár még lehet beteg. Ha változatlan a helyzet akkor holnap mutasd meg dokinak.
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt írod, hogy nem hány, úgy hívják, hogy bukik :)

az pedig normális, nem mostanában kezdett el mászni? lehet attól is, nyomja a pocakját :)

amúgy 9 hónaposnak már ne barack legyen az uzsija ha nem kap "rendes" vacsorát a tej előtt, hanem laktatóbb legyen, főzelék, rendes husos, krumplis, vagy rizses, kevés így a kaja, az ebéd se annyira tápláló, a 2 barack meg kevés, hisz az csak cukor. bocs az offért :)

2012. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond ... Nem nagyon értek ehhez a hozzátáplálás dologhoz. Sajnos ... Ahány ember, annyi félét mond. Fogalmam sincs, hogyan kellene rendesen etetnem sajnos. Már nem tudom kinek a véleményére adhatok és kiére nem. :(
2012. jún. 13. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináld úgy ahogyan jónak érzed! ha a babád boldog és fejlődik akkor jól csinálod :) Mindenkinek más elvei vannak és nem hallgathatsz mindig másra. Nyugi jól csinálod!
2012. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni, de a biztonság kedvéért, mikor nyugodt, nyomd meg a füle előtti és alatti részt, ha nem reagál rá, akkor nem baj, ha fáj neki, akkor lehet a füle. abszurd, de nálunk egy fülkürt hurut kezdődött így, a gyerekorvos adta a tippet, mikor felhívtam, hogy bukik a fiam, aki akkor jóval elmúlt egy éves. ne pánikolj, nem biztos, hogy ez, csak egy eshetőség
2012. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!