Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor fürdetitek este a...

Ti mikor fürdetitek este a babátokat?

Figyelt kérdés
kisfiam két hónapos és mi minden este nyolckor fürdünk de már fél nyolc körül sir nyügös várja a fürdést ti hogy vagytok evvel mindég egy idöbe fürdettek vagy egyszer igy egyszer ugy nekünk 15 perces eltérések vannak ennyit birok változtatni hogy ne mindég pontosan fürödjünk van amikor negyed kilenckor de van hogy már háromnegyed nyolckor megkell fürdetnem mert annyira nyügös ma is már húsz perccel nyolc előtt fürödtünk és most jó érzi magát magyarázkodik a kiságyba ?
2012. jún. 13. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetekben amit próbáltam tartani az a fürdés ideje volt, hiszen a napirend még alakulóban volt, de legalább a fürdést megpróbáltam egy időpontra időzíteni.

Az első hónapokban 7-fél 8-kor fürdött, most 20 hónapos és olyan 8 körül fürdik.

2012. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 5 hónapos, 7-fél 8 körül.
2012. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sosem volt az nagyon fix!

Max. 3/4 órás késés belefért!

Sosem volt ebből gond!

2012. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 2és fél hónapos.Viszonylag későn fürdetem(fél10-háromnegyed10 körül), mert utána nagyon elálmosodik még egy gyors evés és alszik reggel 5-ig!:)
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt a kérdést egyszerűen nem értem! Most akkor percre pontosan szeretnél fürdetni vagy "ne mindég pontosan"? Egyébként feltűnő ahogy írsz már más válaszokban is láttam. Hova valósi vagy?
2012. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kerria ***** válasza:
72%
eleinte 8kor fürdettem, aztán ahogy te is írod nyűgös lett, éhes lett minden baja volt már, így áttettem 6ra, most már fél éves, és megint 8kor fürdetünk (plusz-minusz fél óra)
2012. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Az időpont az MEGKÖZELÍTŐ időpont legyen. Azaz ha beálltatok 20 órási fürdetésre, de 19:30-kor már fáradt akkor miért nem akkor fürdeted?

Nem szabad ennyire merevnek lenned. Én összevissza fürdetek, ha fáradt akkor van, hogy 7-kor már pancsol, ha látom, hogy kól bírja akkor maximum 19:45-kor fürdik. Az átlag az a 19:30. De ezt ő alakítja...nem én. Nyilván ha fáradt akkor mnek várjak 19:30-ig, csak azért, mert kedden is akkor fürdött?

Nyugalom...lazábban egy kicsit. Szerinted mi baja lesz ha kedden más időpontban fürdik mint hétfőn? Szerinted ő megnézi az órát és panaszt tesz? Vagy nem fog aludni, azért mert ma hamarabb lett vagy később lett megfürdetve.

2012. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7-kor, de fél óra plusz mínusz simán elofordul, de már volt hogy 6-kor furdott mert nem birta tovabb, ma meg fél 6-kor elaludt és még nem kelt fel, ma ki is marad a pancsi
2012. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Este 9 kor van a fürdés. Addigra kellő képen elálmosodik, és nem kell sokáig kínlódni az altatással. Ha nyűgös, akkor sétálunk egy picit, az eltereli a figyelmét a nyűgről. :)
2012. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 TKI Ibolya ***** válasza:
Két hónaposan 18.30-kor fürdött és 19 órakor már aludt.Nem kell ezt annyira szigorúan venni 20-30 perc tolódás előbb vagy később belefér.
2012. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!