Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes körüli babátok mikor...

5 hetes körüli babátok mikor alszik el este, és mikor kel enni, ill. mikor fürdetitek?

Figyelt kérdés
Az én 5 hetes fiam 20:30 kor fürdik, előtte 19 körül kap enni, vacsi 22-kor van. Utána játszik egy kicsit, és 23-24 között alszik el. Éjjel 4-kor kel enni reggel meg 7-8 körül eszik, és 9-10 fele kel, akkor indul a nap. Nálatok hogy van az esti napirend?
2011. júl. 15. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
7-kor fürcsi,majd alvás. -legkésőbb fél 8-ra alszik. 11-12 közt kaja.
2011. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is eddig 7-kor,most 8 körül(mert sokáig világos van) fürdés,utána evés,alvás nagyon max 9re alszik,de legtöbbször már fél 9kor. Szerintem akkor egy gyereknek már ágyban a helye, ha így megszokja,akkor később sem lesz belőle sírás-rívás,hogy le kell feküdni,mert másnap bölcsi/ovi/suli.
2011. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi fél nyolc és nyolc között fürdetünk utána massage vacsi és alvás!Kilenc és fél tíz között szokott elaludni és utána három és négy között szokott ébredni akkor eszik és reggel nyolc körül ébred!Szuper jó baba!:-)
2011. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21-től szokott aludni kb 30 percet. Előbb nem tudom altatni, mert nagyon éber, nappal is többször sokat fent van. 22 kor eszik, de utána még 30 percet játszik, nézelődik.
2011. júl. 15. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy 18 óra után már nem hagyhattam bealudni, mert akkor hosszabbat aludt. Így ha evett 18 óra körül, utána fürdés volt és kb. 20 óra körül már aludt is. De a mai napig éjjel kel enni, 2-szer is! Pedig lassan 1,5 éves! Reggel 6-kor kel.
2011. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fél8-8 fürdés utána vacsi fél 9 alvás.éjfélkor evés utána 3kor és fél 6kor is és kezdődik a nap.de van mikor sürübben kel,pedig eleget eszik mert 150 ml-t kap.mert igényli ezt amennyiséget.sajnos nappal is keveset alszik van hogy csak fél órát délelött és egyszer 2 órát délután de nem mindig.már eléggé kivagyok,hétfőn viszem a gyermek főorvoshoz a kórházba mert ez szerintem nem normális,jah én sokat sír de nem hasfájós.sír a kiságyban,a babakocsiban és kézben sem tetszik neki 10 percnél tovább :((
2011. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!