Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kaja jön ki általában...

Mennyi kaja jön ki általában a "bukós" babáknak?

Figyelt kérdés
Az én kislányom szinte minden evés után szokott büfizni.Csak akkor nem ha bealszik.Viszont mikor lerakom hasra, mert hason szokott aludni.Pár perc múlva jön ki neki egy kis tápszer.Nem olyan vészes mennyiség de azért nedves(hányásos) a feje alatt a pelust.Aztána következő etetésig már nem jön több ki.Akkor Ő bukós baba?Ráadásul állandóan csuklik!

2012. jún. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen bukós. Az enyém is az. Az elején mértem, 1-1 adag 10-20 g volt amit visszabukott. Minden etetés után és még sokkal utána is.
2012. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokkal evés után már nem jön ki neki csak max. 2-3perc múlva.Aztán már nem.Ő nem bukós babáknak való tápszert kap.Ez baj lehet?
2012. jún. 13. 21:00
 3/5 A kérdező kommentje:
2és fél hónapos amúgy.Van olyan baba akinek egy csepp sem jön vissza?
2012. jún. 13. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első babámnál egy csepp sem jött vissza soha. A másodiknál kb 1 éves koráig minden tápszeres etetés után átöltözés. Még a következő etetés előtt 1 órával is bukott, akkor már szinte darabos volt az "anyag". :) Még a reszelt almát is vissza bukta sokáig. Várj még az antireflux tápszerrel, lehet, hogy pár hét múlva rendeződik a dolog, szerintem pillanatnyilag még nem vészes a helyzet nálatok, 1 hónap múlva akár ki is nőheti. Ez még belefér, mert nagyon picike. A csuklásnak ehhez nincs sok köze, az én kisfiam is sokat csuklott, az persze még könnyebben kihozta a bukást, lassan az is rendeződik majd!
2012. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na azért átöltöztetni nem kell evés után:) igen a védőnő is azt mondta ma, hogy még picike és kinövi majd.

Köszönöm szépen a válaszokat!!:))Minden jót Nektek!

2012. jún. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!