Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Melyik a jobb a rízs...

Anyukák! Melyik a jobb a rízs vagy a tejpép? Milyen fajta és melyik íz az ami általában a babáknak biztosan bejön?

Figyelt kérdés

Nem ismerem őket még nem adtam a kislányomnak.De szereném megpróbálni mert fel kéne hízlalni egy kicsit.Még annyi,hogy egy nap hányszor eszik ilyeneket a gyerkőcötök?

A segítségeket előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem adok tejpépet (illetve házilag készített táppszer+gabonapelyhet adok csak) babámnak, ezt gyümölcsszósszal (mülleres) ízesítem és nagyon szereti egyévesem. Rizst is készítek neki minden nap, ezt is friss gyümölccsel turmixolom össze (egy marék rizst puhára főzök, egy nagy körte és egy nagy barack meg hozzá, és ezt két adagban eszi meg)
2010. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rizspép is tejpép.

Van rizses és grízes tejpép. (risz/gríz+tápszer+esetleg valami ízesítő)

Amúgy a rizsben több a szénhidrát, mint a grízben.


Miért kell felhízlani?Mennyi idős?


Adjál neki banánt, az tápláló.

2010. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a fiam vacsorára eszik tejpépet hónapok óta,most egy éves.ő sem egy debella.neki a milupa vaniliás tejbedarapép jött be a legjobban.Van olyan tejpép, ami rizsből készül, így nincs benne glutén, meg van ami gabonából ez tartalmaz glutént.Minden tejpépnek a tápszer az alapja,általában fele körül, a többi gabona,gyümölcs,keksz stb.Finom még a körtés kétszersültes milupa is.Ja, és egy nap csak két teljes étkezésre adható max.
2010. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poci-maci ***** válasza:
Mi vettük a milupa tejpépet az nagyon bejött neki a hippből nem nagyon akart eszegetni!
2010. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én 8 hónapos babám mindenféle tejpépet szívesen megeszik :)

Ha hízlalni szeretnéd, akkor délután/este add, vagy akár kifejezetten vacsorára.

Naponta 1* ajánlott.

2010. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
súlygyarapításra én inkább a sinlacot ajánlom. Abban sokkal több tápanyag van, mint a tejpépekben. Ha orvossal íratod fel, úgy kb. 1400ft, recept nélkül 3000ft.
2010. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én Milupa SOM nevüt adom a lányomnak.A doktornő írja fel, 500 ft körül van. Van hogy gyümölcsel keverem, vagy csak ezt adom. alapjában vége a tejpép (szójapép hivatalosan) gyümölcsös ízesítésű, és tényleg finom. :D

9hós a lányom

2010. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Mildibét szoktunk venni. Van többféle rizspépből és tejpépből is. Kóstoltuk már a málnásat a sima vaníliásat és a barackosat is, mindegyiket szereti.

De szoktam csinálni házilag is.

Tejpép: Víz, tápszer, darált keksz, mellé lehet friss gyümölcsöt is turmixolni.

Rizspép: Egy fél csésze riszt megfőtök vízben jó puhára és gyümölccsel összeturmixolom.

Ha már kaphat tejet tejberizst is főzhetsz neki és abba is lehet gyümölcsöt tenni. A tejbegrízt is szintúgy.

2010. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rizspépet - SINLACot adok a 7,5 hós kislányomnak.

Nincs benne tápszer, vagyis tejszármazék.


Napi 1x ajánlott.

2010. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!