Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok már ezt a linket?...

Láttátok már ezt a linket? Gyerekülést vásárlóknak nagyon fontos infó lehet!

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes odafigyelni rá szerintem! Remélem segítettem!



2012. jún. 14. 11:16
 1/7 Atroposz ***** válasza:
Köszi ez nagy segítség volt
2012. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönöm, el is mentettem a linket!
2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha megengeded kedves Kérdező én is belinkelnék egy cikket. Ugyan ez a BeSafe-nek az írása, de ettől függetlenül szerintem nagyon hasznos dolgokat írnak le arról, hogy miért érdemes sokáig hátrafelé bekötni a gyerekülést. Ez is egy elég érzékeny téma, nagyon sokan már a frissen ülni tanult babánál előre nézetbe kötik a gyereket, pedig az sokkal kevésbé biztonságos.


[link]

2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)

Egyébként már csak azért is menetiránynak háttal kötném be a fiam, mert egy esetleges hirtelen fékezésnél nem biztos, hogy azok a gyenge nyakcsigolyák megtartanák a kis fejét, úgy ahogy illik ami viszont nagyon súlyos következményekhez vezethet...

2012. jún. 16. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, egy nagyobb fékezés is súlyos következményekkel járhat, hát még egy koccanás. Mi sokat járunk országúton és tele vannak örültekkel az utak. Az én fiam 10 kiló fölött van, 13 hónapos, és 9 hónapos kora óta ül stabilan, de még mindig vissza fele ül a kocsiban. Így legalább a kutyákkal tud "beszélgetni" amikor sétálni visszük őket.
2012. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi emiatt akartunk Besafe 0-18 kg-os ülést venni, ráadásul a kislányom hamar kinőtte a hordozót. Meg is vettük, de nem lehetett beszerelni az autónkba, mert a hátsó ülés ülőfelülete hátrafele döntött (kényelmi sportülés :-/ ), vissza is vették azonnal. Végül egy Concord Ultimaxot vettünk, amit a kislányom 8 hónapos koráig sikerült csak a menetiránynak háttal használni, mert egyszerűen nem fért el a lába és sírt. Muszáj volt megfordítani. Aztán ezt is lecseréltük nemrég egy Maxi Cosi Priori-ra, így továbbra is menetiránnyal szemben utazik, amit egyáltalán nem tartok helyesnek, de sajnos nincs más választásom ;( Pedig egy BeSafe-re vágytam mindig...
2012. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Köszönöm a linket.Nálunk a nagyi akar most a saját kocsijába venni ülést,átküldöm neki a linket.
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!