Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ebédelt 11 hónapos babátok...

Mit ebédelt 11 hónapos babátok? Mi a kedvenc étele?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:35
 1/6 Baranka ***** válasza:
Még semmit, mert elaludt a kis drágám. Szerencsére azért mindent megeszik (nem olyan válogatós mint az anyja:-)). Mi a kedvence? Talán a csirkehúsi valamilyen körettel.
2012. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Disi ***** válasza:
Carbonarat fog ha felébred :))) Amúgy a csirkemájat leveszöldségekkel vagy brokkolival bármikor megeszi.
2012. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húsleves csirkehusival, krumplis tészta nálunk ez az ebéd.
2012. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem a kisfiam mostanában nagyon válogatós és állandóan tápszert enne.tegnap is csinálta neki borsófőzeléket fasirtal meg kenyérlevest de alig evett belőle.valamelyik nap bolognai spagettit csináltam neki azt megette.állandóan tápszert enne.nektek is volt ilyen?a húslevest ő is nagyon szereti zöldségekkel husival.de nem lehet minden nap az a kaja.
2012. jún. 14. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Bolognsait evett + tésztával.

Talán jön a foga kérdező, azért nem akar csak tápszert enni. Az én fiam CSAK és kizárólag tápszert eszik amikor jön a foga. Eleinte elfogadja az ételt, de a kanalasat nem igazán, aztán a kanalasat egyáltalán nem, csak a darabosat kéri, aztán már azt sem csak a tápszert, esetleg a joghurtot, pudingot, aztán már ezeket sem csak a tápszert. Abból is keveset eszik, olyankor tudom, hogy már hamarosan kibújik a foga.

Meglehet, hogy a Te babádnak is jön a foga:-)

2012. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Disi ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, a fogzás nálunk is ilyen tünetekkel jár. Olyankor tápi mellé virsli, sült krumpli, kolbász, kifli vagy zsemle esetleg (szerencsére mindent darabosan eszik), de kanállal semmi kb. 2 hétig. Mire teljesen ráparázok, hogy úristen éhen fog halni, addigra mindig visszajön az étvágya:)))) Nekem a védőnőm azt mondta hogy most a kánikulában is készüljek erre, vagyis ne csodálkozzak rajta ha nem kér úgy a szilárdat, ezért a nyáron is kajon 3-as tápit, ne váltsunk át tejitalokra.
2012. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!