Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellene nekem valaki, aki tud...

Kellene nekem valaki, aki tud adni/mondani egy listát, hogy mi az, amit érdemes/feltétlenül vinni kell/kéne babás nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Ti miket szoktatok vinni?
2012. jún. 14. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős a baba?ez nagyon számít

fiam kettő volt tavaly,amikor nyaralni mentünk.négy csillagos wellness szállodában voltunk,idén is olyanba megyünk,a lista nálunk ugyanaz lesz

kapott pótágyat,de azt elvitettem,és utazóágyban aludt,amit vittünk

tehát:

ruha töménytelen mennyiségben,melegre és hűvösebbre is készülve.kis pléd, a kispárnája, alvó állatai, játékok, tisztálkodó cuccok,saját törölközők,fürdőköpeny,papucs,egy teljes gyógyszertár,hálózsák,cipők,szandik

akkor még nem volt szobatiszta,így ahhoz pelenkázó alátét,pelenka,törlőkendő,krém,zacskó a használt pelenkának

akkor még tejitalt ivott,így ahhoz üveg,és a por

vittünk saját tányért,evőeszközt,szakálkát.nagyon fontos a naptej,kalap

viszünk esőkabátot és gumicsizmát is

fényképező,elem+töltő

medencéhez úszógumi,kis csónak,karúszó,törölköző,csúszásmentes papucs vagy szandi

mi vittünk babakocsit is

érdemes még szúnyog és kullancs riasztó is,bár ez függhet attól is,hogy hova megy az ember

egyelőre ennyi ugrott be,ha még eszembe jut valami,leírom

ja és mi hat napig voltunk,minden ruhából többet vittem,hogy ne kelljen mosni

és persze úszópelenka ha nem szobatiszta,ha igen,akkor fürdőgatya

2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13 hónapos lesz a lányunk és Ausztriába megyünk 8 nap/7 éjszakára. Jelenleg a patikával szórakozom, hogy mi kell bele és mi nem?! Nem szeretném az egészet felvásárolni, de nyilván az sem jó, ha valami kimarad.


Azt se tudom hol kezdjem el, miket írjak fel a listára, amit össze kell raknom/vásárolnom kell neki.


Az út csak oda 10-11 óra lesz. Jól bírj az autókázást, de nem tudom, hogy hányingercsökkentőt érdemes-e venni?! Kúpfélére gondoltam.

2012. jún. 14. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
En 7 hossal utaztam 12 orat, ebben volt repulo, auto. Vittem neki : algoflex baby, germicid c, afrin es nasivin orrcsepp, acc100,calcimusk ampulla, smecta hasmenes ellen, fogzaskonnyito gelek, fenistil csepp, baby loof balsam, most majd kiegeszul cataflam cseppel homeopatias szerekkel megfazasra. Most 13 honapos.
2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenképp írass fel daedalonetta kúpot,ez hányingerre van.

legyen kétféle lázkúp,calcumusc vagy fenistil csepp,krém bőrpírra,csípésre,mi szoktunk vinni rectodelt kúpot is,ha köhög a fiam,nagyon durva,ezt szokott felírni az orvos.legyen ott az orrszívó,remélhetőleg tudnak adni porszszívót,orrspray,smecta hasmenésre

arra vigyázz,hogy hűtve szállítsd őket,nekünk megolvadtak a kúpok a nagy melegben,idén hűtőtasakban fogjuk vinni.ja és köptetőt is szoktam vinni

2012. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!