Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák! Szerintetek...

16 hetes kismamák! Szerintetek érdemes elmenni 4D UH-ra a terhesség ezen szakaszában? Nagyon kíváncsiak vagyunk a nemére. Ilyenkor már meg tudják mondani? (ha "megmutatja" természetesen)

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 09:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 hetesen mentem el és nagy nehezen megmutatta magát hogy kisfiú :)
2012. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első babával a 16., most a másodikkal a 15. héten voltunk. Mindkétszer megmondták a nemét (mindkettő fiú, de egyértelműen látszott). A mostani babám is nagyon édes volt, hiszen még rengeteg helye van, csak úgy izgett-mozgott, forgolódott, produkálta magát. Persze még kicsit soványka, de teljesen kivehető mindene. Mi még fogunk menni kétszer, mert az első fiunkkal is 3 alkalommal mentünk 4D-re, így az öcskösnek is "jár" ennyi. :) Így megyünk ismét vagy a héten, vagy a jövő héten, meg majd 28-29. hetesen is, hogy a kis arcát is megnézzük. Első babával 30 hetesen voltunk, hogy megnézzük a pofiját, de már akkor volt, hogy a feje is alig fért a monitorra, mondta is a szonográfus, hogy 1 héttel korábban kellett volna, pedig mindenhol azt írják, hogy 30-32. héten milyen jól látni az arcát. :S Úgyhogy most nem fogunk a 30. hétig várni! :)


23. hetes kismama

2012. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyetek türelmetlenek! Szerintem 2 hét és megtudjátok a normál UH-n is ami ráadásul kötelező is. Másrészt a legideálisabb idő a 4 D-re a 28 hét környéke. Akkor már olyan kis formás babás! Gondolj bele mikor vannak UH-k. 12, 18, 32, és 38 hetesen. Én mindkét terhességemnél a 18 és 32 hét közé rendeztem a 4D-t. 3,5 éves kisfiú anyuja és 37 heteske
2012. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Alig bírom kivárni a 18 hetet...:D Első baba és én fiúnak gondolom,míg a férjem szerint leányzó -nem azért mert azt szeretne jobban.

Még meggondolom, de szerintem nem várom meg a kötelezőt :D hátha megmutatja :D

2012. máj. 29. 09:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hetesen egyértelműen megmondták!
2012. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
a 18 hetes genetikain is látszik majd sima uh-n,felesleges elmmenni 4d-re mert még annyira pici és sovány. 4d-nek 25.hét előtt sok értelme nincs,akkor viszont már szép kis gömbölyű
2012. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Én a 28. és a 32. héten voltam. Akkor már igazi babás arcocskája volt. Korábban eszembe sem jutott volna, h elmenjek. A nemét már a 12. heti sima 2d-s uh-n megmondták.
2012. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2x voltunk 4D-s UH-n.Először 17. hétben,utána a 28-ban.Mi az elsőnél tudtuk meg hogy kisfiú lesz.Szerintem már olyan "korán" érdemes menni,hihetetlen,hogy mit művelnek már a pocakban.Én végig bőgtem az egészet a boldogságtól! :)
2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 timszy25 ***** válasza:
100%

Én is 16 hetesen voltam 4D-n.Az elején végig háttal volt utána megfordult és lehetett látni hogy kisfiú:)Ja és azóta se változott.

De nagy élmény volt már ilyenkor is.

2012. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kicsit offolok... :)

Aki azt írja, hogy nem érdemes a 18. hét előtt menni, azok voltak egyáltalán? Mert többen is írjátok, hogy milyen felesleges, milyen csúnya még a baba, stb.

Nekünk például a szonográfus is mondta, hogy ilyenkor (15-16 hét körül) annyira édesek, úgy tudják magukat produkálni. Nyilván aki csak egyszer tud/akar menni a 9 hónap alatt babamoziba, annak érdemes a 25-28. hét körül, de aki megteheti, hogy többször is mehet annak szerintem már ilyenkor is hatalmas élmény! Hiszen már szinte teljesen ki van fejlődve! :)

2012. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!