Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülnek a Müllerben...

Fazekasné kérdése:

Mennyibe kerülnek a Müllerben és a DM-ben a tápszerek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a saját márkásakra,Humana,Nestlé stb....

Nemsokára kellesz már a 2-es és ugy tudom ebben a 2 drogériában a legolcsóbbak.Véleményt is szívesen fogadok a tápszerekről.:)

Köszönöm


2012. jún. 14. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

a dm-ből a beba-t tudom 2500 -2600 az éjszakai is kb ennyi.


de ezekre van 500ft-os kupon tehát nem drágább mikor még felírták neki.

2012. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DM-ben Hipp 2-es tápszert a múlt héten 2700 Ft-ért vettem, a saját márkás Babylove kb. 1000 Ft-tal volt olcsóbb.
2012. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Disi ***** válasza:
Mikor még jobban nézegettem, akkor a Müllerben ugyanannyiba került a Nestlé, Milumil pl. mint a Tesco-ban (pontos árra már nem emlékszem). Mi átváltottunk a Müller sajátmárkás tápijára a Bebivitára mikor 2-est evett, ebből 1.199.-ft egy 500 gr-os doboz, jóval olcsóbb a többinél, a babám pedig nagyon szereti.
2012. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!A Bebivitát lehet kipróbálom,jóval olcsóbb azért mint a többi....Jól oldódik,és jó íz?Nem sűrű?
2012. jún. 15. 07:09
 5/7 anonim ***** válasza:

DM sajátmárkás tápszere a Babylove: a 2-es 1399Ft/600g,a 3-sa 1299Ft/500gr.A Müller saját márkája a Bebvita 1199Ft/500g.

A Milupa mindkét helyen 1999FT/600g.

De érdemes megnézni a neten az akciókat mindegyik boltnál és a Rossmannban is mert ott múlt hónapban 1499Ft volt a Milupa összes tápszere.

2012. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Disi ***** válasza:
Nem tudom HA-s tápit használtatok-e, de azoknál mindenképp finomabb. Az én babám először Nestlé Beba Pro HA-t kapott 1-esből, Milumilt (simát) evett mikor áttértünk a 2-esre, szerintem a Bebivitának ugyanolyan jó az íze és nem mondanám sűrűbbnek. Volt hogy összecsomósodott, de akkor nem volt elég meleg a víz. Én kanállal szoktam elkavarni nem rázom, így tökéletesen oldódik.
2012. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre HA tápit eszik,de túlzottan szereti.Nincs semmi bajunk elvileg,csak megelőzésként kapja.Köszi a válaszokat!
2012. jún. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!