Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtát...

Hány hónapos kortól használtátok a pihenöszéket?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, nagyon szeret nézelödni, mindig a kezemben van ha nem alszik, arra gondoltam lehet belerakhatnám a pihenöszékbe néha, amin a támla enyhén van döntve.
2012. jún. 14. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
MI IS AKKOR TETTÜK BELE,AZ A LÉNYEG,HOGY DÖNTÖTT LEGYEN.IMÁDNI FOGJA!
2012. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt ami 0 hónapos korától használható volt. Kb 3 hetes korában vettük és megváltás volt, mert addig csak nyűglődött délután utána meg szunyált benne. Később is mindig vittük magunkkal mindenhová, mert egy darabig idegen helyen csak ebben (vagy babakocsiban) tudott aludni, ja és miénk rezgős volt, az is kellett neki a boldogsághoz. Nagyon szerettem.
2012. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén újszülötteknek való gerincbetétest, 3 hetes korától.
2012. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hetes
2012. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van amit újszülött kortól lehet használni. Már 4 naposan benne aludt.
2012. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is olyat vettem, amit már újszülöttkortól lehet használni. Most 2 hetes Mirci, és el-elalszik benne. Kész isteni ajándék volt.
2012. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 1 hónapos korától (amikortól már érdekelték a különböző dolgok, szeretett nézelődni) 3 és fél hónapos koráig használtuk. Addig szuper volt. Mindig ide tettem magam mellé és itt nézegette a fölé lógatott játékait.

3-4 hónapos kora óta nem nagyon használjuk, azóta a játszószőnyegen van, az ilyenkor már jobb neki szerintem, mert tud rajta mocorogni, forgolódni, "tornázni". :-))

2012. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!