Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányhat a 2hetes baba azért...

Hányhat a 2hetes baba azért mert sokat evett?

Figyelt kérdés

Befejeztük az evést, és nemsokkal később sugárba hányt a pici. Ma kapta az első Kvitamint, és Dvitamint, okozhat ilyen problémát?

Nincs láza a picinek, nyugodtan alszik azóta, de akkor is aggaszt, hogy egy etetés "kárba" ment, és majdnem mindent visszahányt:(

Csak anyatejes a pici


2009. júl. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Hányhat tőlük. Bár nem kóstoltam, de ezek gyógyszerízűek lehetnek, ami kicsit "felkavarja" az ízérzékelését. Semmi baja nem lesz, idővel hozzászokik. Maga a "bukás" jelensége sem gond később, ha gyarapodik mellette; akkor csak a "felesleget" távolítja el a gyomra. Ha ez sokszor előfordulna , akkor esetleg lehet refluxos. Esetleg.

2009. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A d-vitamin nem rossz ízű, de a k-vitamin az.Szerintem nem attól hányt, hanem túl ette magát. Mikor az én fiam is 2-3 hetes volt előfordult. Próbáld meg, hogy többször, kevesebbet egyen. Nekünk bevált.

3 hós baba anyukája

2009. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk is volt ilyen,kb 1 hetes volt a picur,amikor kajcsi után,ahogy felvettem sugárban hányt,de jó sokat....Nagyon megijedtem ,felhívtam az orvost aki mondta h valószínű túl ette magát,utána vártam 1,5 órát a köv evéssel,akkor már nem volt gond:)
2009. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor sokat eszik. Nekünk rendszeres volt és többször is egy nap. Volt, hogy minden evés után sugárban hányt de utána semmi baja nem volt. Ha betegség miatt hány azt észre fogod venni.Idővel (3-4 hét)majd rájön, hogy mennyit bír enni és akkor nem lesz ilyen probléma.
2009. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!