Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már evett gofrit és palacsi...

Ha már evett gofrit és palacsintát a lányom (egész tojásból), akkor vehetem úgy, hogy be van vezetve a fehérje?

Figyelt kérdés
Rántottát már adhatok neki ilyenkor? Reggelizni még nem szokott, melyik étkezésre adjam?
2012. jún. 15. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan kezdtem (csak fasírttal), majd bundás kenyér és csak utána adtam töményen a tojást (rántottaként).
2012. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért attól is függ, mennyi idős.

mert ha csak 9 hónapos akkor talán még ne add neki a rántottát :)

elmúlt már 1 éves akkor be kéne vezetni a reggelit és a vacsorát, mind a kettére adhatod, csak kenyeret is, mert fájhat a hasa tőle magában :)

2012. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
11 hónapos
2012. jún. 15. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy reggelit még azért nem kap, mert elég neki a tej is, délig nem lesz éhes.
2012. jún. 15. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor a rántottával és a bundás kenyérrel, na meg a tojáslevessel várj még egy hónapot :)


viszont ha már így kapott tojást akkor adhatsz neki főtt tésztát, piskótát, csipetkét, nokedlit, stb. tehát még egy kis átmenet legyen 1 éves koráig.

2012. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, de gondolom azért a szülinapi tortáját süthetem már tojással :)
2012. jún. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!