Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet enni 13g fehérje,10g...

Lehet enni 13g fehérje,10g szénhidrát és 1g zsír tartalmú túrót? Mennyire számít ez diétásnak? Egész nap lehet enni, este is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 21:43
 1/4 Krisz85 ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, lehet, zsírszegény sovány túró mehet egész nap. Reggel azért inkább a gyors szénhidrát, fehérje kombó, tehát pl zabpehely, banán és túró, vagy fehérje, akár tojás is.

LEfekvés előtt magában elfogyasztva is nagyon jó diétában.

2009. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megkérdezhetem milyen túró az, amiben 10 g szénhidrát van? A túróban általában 3-4 gramm szénhidrát van, 100 gramm túróra számolva. Attól függ, hogy zsírós, vagy zsírszegény.

egy cukorbeteg lány

2009. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Zsírszegény Milli perfecto tehéntúró, külföldön élek és itt vettem. Összesen 100kcal van benne 100grammra számolva és 10g szénhidrát.

2009. jún. 20. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A túróban - függetlenül attól, hogy sovány vagy félzsíros, mert ez nem számít ch. szempontból - 3,8 gr szénhidrát van, mármint 100 gr-ban, természetesen.

Nálunk 500 gr-os kockatúrók vannak, ezekben tehát 19 gr szénhidrát van, hát, nem tudom, ha naponta háromszor megeszel egy ilyet, az elég sok, 57 gr szénhidrát, mert nyilván más szénhidrátot is fogyasztasz (gyümölcs, zöldség).

2013. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!