Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik 1 szobában...

Anyukák, akik 1 szobában alszanak a babával! Mikor szeretnétek majd áttelepíteni a babát a saját szobájába?

Figyelt kérdés

Akik már megtették, hogyan csináltátok és mennyi idős volt a baba?


10,5 hós baba anyukája


2009. júl. 4. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekünk most múlt 3 hós a pici, és már egy ideje tervezem, hogy megejtjük a költözést. Kicsit bonyolult lesz, mivel két fél szobánk van, és most a pici van a mi szobánkban a kiságyában, de nem ő fog kiköltözni, hanem mi megyünk át a másik szobába, ott viszont még rengeteg pakolnivaló van. A mostani szobát pedig szeretném neki kicsit kifesteni babaszobásitani, de addig az nem megy, amig ott van mind a három ágy. De visszatérve, rég óta végigalussza az éjszakát, és vettem már bébiőrt is, úgyhogy az nem lesz gond, mostanában pedig már annyira hangos éjjel, emészt, kapálódzik, hajnalban 5 körül megint kakil, gügyög, hogy már nagyon szeretnék külön szobát magunknak. Remélem, 1-2 hét, és meglesz :)
2009. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó kérdés :)

Nálunk én alszom az ő szobájában már 5 és fél hónapja, hagyjuk a férjemet nyugodtan aludni:) Az én fiam még néha eszik éjjel 2-3 körül, gyakran 4-5 felé ébred, beszélget. Lehet, hogy ez csak elhatározás kérdése. Most úgy érzem, még éveket tudnék a picimmel aludni.

2009. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
hát nekünk még az ágyunkban alszik 8 hós a fiam. szerintem olyan 2-3 évesen átszoktatom a kiságyba, és majd olyan 6-7 évesen a suli kezdetével a külön szobába.
2009. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évesen tettuk át fiunkat a szomszédos gyerekszobába. Az ajtokat nyitva hagyom éjjelre, így hallom, hogyha ébredezik vagy felsír (nincs bébior). Az elso 1-2 hétben mellette aludtam (már nem kiságyban alszik), fokozatosan egyre késobb fekudtem mellé, csak ha nagyon nyugi volt, most már nem kell. Mindkettonknek jobb így, mert míg nálunk aludt, még arra is felkeltem, hogyha megfordult, így csak akkor, ha tényleg kellek neki. Es mi is zavartuk ot...
2009. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
3 hós a fiam, még 1 szobában vagyunk, mert fel szokott kelni szopizni hajnal 2-3 körül és így kényelmesebb, de amint végigalussza az éjszakákat, külön szobába fogom rakni - minél kisebb, annál könnyebben fogja megszokni a változást
2009. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3,5 fél hónapos a kisfiam, már készülünk rá, hogy átköltöztetjük a saját szobájába. Az éjszakákat végigalussza, csak én nem alszom tőle, mert nagyon sokat mocorog álmában. Kaptunk bébiőrt is, a kisszobát már a terhességem alatt neki rendeztük be, úgyhogy lényegében minden készen áll, csak én nem tudtam eddig rávenni magam:)
2009. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom egyesek mit akarnak 3-4 hós babát áttenni másik szobába.

Szerintem olyan 2 évesen kellene.

Nekünk van egy nagyobb gyerekünk is és az ő szobájába megy át 1 év múlva kb.

Most 1 éves. Eszembe sem jutna átköltöztetni.

2009. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Első voltam, de már megbántam, hogy válaszoltam, nem is értem, mi volt a baj azzal, amit irtam!? Úgy szeretem ezeket a pontozásokat, olyan korrekt!!!
2009. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:57 vok

Nem én pontoztam!!!

2009. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint: nekem nem volt szívem korábban áttenni kulon szobába, nem alussza át az éjszakát és megnyugtato volt,hogy mellettem volt a kiságy. DE: zavartuk ot, gyakrabban fent volt, miután lefekudtunk, ha a párom horkolt, megnyikorult az ágy, beszéltunk, bármi. azota, hogy maga alszik, "csak" 2x kel fel éjszaka, és én is. Ha nagyon nyugos, vagy nagyon ragaszkodik, mellette maradok. Vagy pl. mikor beteg volt, legalább a párom tudott pihenni, míg mi éjjeleztunk. Megszoktuk, és szerintem jo így neki is, nekunk is.

Van, aki 3-4 honaposan érzi ugy hogy eljott az ido. nekem ez korai lett volna

van, aki 2 évesen. ez meg késoiinek tunik.

de mindenki maga tudja, Nekik mi a jo:)

2009. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!