Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisfiam 2 hete szopizá...

8 hetes kisfiam 2 hete szopizás után tömi be a kezét a szájába és úgy alszik el, hogy szopogatja a csuklóját vagy a ruháját, épp amit ér. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pedig jókat eszik, 100-150 gr-ot. Lehet, hogy nem olyan tápláló a tej és éhes marad? Vagy csak így nyugtatja magát? Gondolom ha éhes maradna nem aludna órákat utána. Egyedül az éjjeli etetés után alszik el rögtön. Nappal meg "szopizza" ami épp a szájához ér és lassan bealszik.
2012. jún. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért van,mert éhes!!!Ez tévhit.Az én fiam detto ugyan ez volt és anyukám állította,hogy azért csinálja,mert éhes.Hát nem:simán megnyugtatja.Nekem a védőnőm mondta+azt is,hogy figyeljem meg,hogy nyugodtabb,jól elvan,miközben csámcsogja a kis kezét,csuklóját.És tényleg.A kisfiam most 4 hónapos és mai napig csinálja;van hogy szopi után egyből tömi a kezét a szájába és "magyaráz" közben.Ne aggódj,minden rendben van a babáddal!! :)
2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Ő is elvan evés után. Magyaráz, nagyokat mosolyog, ami nem 1 éhes babára jellemző... Dehát megtévesztő. De ha másnak is csinálja akkor bizti a korral jár! :) köszi
2012. jún. 15. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nyugtatja magát, mert jól esik neki, és mert mást nem nagyon tud. :) Ha úgy gondolod van elég tejed, akkor semmi ok aggodalomra. És annyira aranyosak, amikor ezt csinálják. :)
2012. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Három éves koromig szoptam az ujjam és most el van ferdülve a felső fogsorom. :/
2012. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!